NiezależnaOpinia

  Opinie NuviaLab

  Opinie o NuviaLab

  NuviaLab to marka stworzona przez specjalistów w dziedzinie urody, zdrowia i nowoczesnego e-commerce. Firma istnieje od 2008 roku, a jej podstawową misją jest udostępnienie globalnym konsumentom najlepszych produktów w kategorii zdrowia i urody.

  W ofercie NuviaLab znaleźć można najlepsze produkty, a dokonywanie zakupu w profesjonalnie zaprojektowanym sklepie to czysta przyjemność.

  Pomysł uruchomienia sklepu zrodził się w 2008 roku w San Francisco, gdzie dwóch specjalistów z doświadczeniem w branżach e-commerce i zdrowia napotkało problem ze znalezieniem wysokiej jakości produktów zdrowotnych po przystępnych cenach.

  Wtedy właśnie zrodził się pomysł uruchomienia globalnej marki, która zawiera szeroką ofertę produktów premium przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen.

  Jakie produkty znaleźć można w ofercie NuviaLab?

  NuviaLab specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości produktów w kategoriach zdrowia i urody. Wszystkie produkty w ofercie sklepu zostały dokładnie prześwietlone pod kątem jakości i skuteczności działania. Dzięki temu klient dokonujący zakupu w naszym sklepie może być pewien, że otrzyma najlepszy produkt w danej kategorii.

  Co wyróżnia NuviaLab na tle konkurencji?

  starannie dobrana oferta - wszystkie produkty w ofercie NuviaLab spełniają oczekiwania, szybka i bezproblemowa wysyłka produktów do każdego miejsca na świecie, oszczędność - tym większa im więcej zamawiasz (jako jedyni oferują zniżki za ilość zamawianych produktów!), troska o prywatność klientów - nigdy nie przekażą Twoich danych trzecim stronom.

  Czy sprzedawane przez firmę suplementy są bezpieczne?

  Tak. To bez wyjątku produkty najwyższej jakości, wyprodukowane zgodnie z ze standardami GMP. Zalecenia odnośnie bezpieczeństwa ich stosowania opisali się dokładnie na stronach poszczególnych produktów, są też wyraźnie nadrukowane na etykietach. Podstawowym warunkiem bezpieczeństwa jest stosowanie się do wskazań i przeciwwskazań zawartych w opisach i na etykietach.

  Czy oferują gwarancję na sprzedawane produkty?

  Każdy klient ma prawo odstąpienia od zakupu w terminie 10 dni od złożenia zamówienia. Warunkiem skorzystania z tej gwarancji jest odesłanie produktu w stanie nienaruszonym (oryginalnie zapakowanym) wraz z pisemną prośbą o dokonanie zwrotu wpłaconych środków.

  Niektóre produkty w ofercie NuviaLab objęte są również 90-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

  Firmie zależy przede wszystkim na Twojej satysfakcji. Jeśli zakupiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 90 dni od dokonania zakupu, nawet jeśli zużyjesz znaczną część zawartości opakowania, by otrzymać zwrot pieniędzy. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat udzielanej przez nas gwarancji sprawdź Regulamin.

  Wygodne metody płatności

  Dbają o komfort klientów i bezpieczeństwo wszystkich transakcji. Zapewniają dostęp do wygodnych metod płatności (karty, przelewy szybkie i tradycyjne, płatność za pobraniem), udostępnianych przez certyfikowane systemy transakcyjne.

  Wysyłka

  Nie wprowadzają ograniczeń terytorialnych i nie ograniczają się do świadczenia usług klientom z jednego kraju lub kontynentu. Zakupione towary wysyłają do każdego miejsca na świecie. Na terenie Polski wysyłka zawsze jest bezpłatna!

  Pozostaw swoją opinie!

  Zamawiałeś już coś kiedyś z sklepu NuviaLab? Paczka do Ciebie przyszła czy się spóźniła dwa miesiące? Wyraź, proszę, swoją opinię i daj znać innym czy sklep jest godny zaufania i swojej renomy! Tylko kilka słów, a pozwolisz zaoszczędzić ludziom mnóstwo czasu i pieniędzy.

  NuviaLab
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  3
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  4
  Serwis
  rating
  4
  Cennik
  rating
  2
  Dostava
  rating
  2

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Probiox Plus

  Oszusci!! Nie kupujcie u nich

  Przez: Marta 16-07-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  TAK
  3
  rating

  Napisz wlasną opinię o NuviaLab

  Twoja opinia