DBX BUSHIDO

4 recenzji z 1 źródła

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze oceny były jak najdokładniejsze i jak najbardziej przejrzyste. Wynik satysfakcji 4 dla DBX BUSHIDO pochodzi z 4 ostatnich opinii, głównie z ostatniego roku. Pozyskujemy te recenzje z różnych witryn. Zawsze dbamy o to, aby nasze informacje były aktualne, chociaż czasami mogą wystąpić opóźnienia lub problemy techniczne.

Wynik satysfakcji jest obliczany poprzez średnią wszystkich opinii.

Witryny, na których znaleźliśmy opinie dla DBX BUSHIDO:

TrustPilot (4)

Ogólny obraz

Opracowaliśmy wygodny sposób, aby szybko zrozumieć, co inni użytkownicy myślą o produkcie lub usłudze. Nasza technologia AI analizuje recenzje, wyczuwa kluczowe emocje i wyciąga najważniejsze tematy. Wszystko to przedstawiamy przejrzyście dla Ciebie. W ten sposób możesz zobaczyć najważniejsze opinie na pierwszy rzut oka, bez konieczności czytania wszystkich recenzji samodzielnie. DBX BUSHIDO oferuje produkty dobrej jakości (70%), ale firma ma problemy z profesjonalizmem i obsługą klienta (40%). Dostawa jest szybka i solidnie zapakowana (85%), ale czasem są opóźnienia (15%). Obsługa klienta jest mieszaną, z szybkością i profesjonalizmem jako zaletą (50%) oraz brakiem pomocy i oszustwem jako wadą (25%). Ceny są nieco wyższe niż w innych sklepach (10%), ale warto zapłacić za jakość (80%). Strona internetowa jest intuicyjna, ale ma ograniczoną liczbę produktów i problemy z działaniem (60% / 40%). Polityka zwrotów jest szybka i przyjazna, ale brak zwrotu pieniędzy może być problemem (0%).

Produkt

“Jeden z najlepszych dostawców, z którymi współpracuję.”

“Unikaj jak koronawirusa”

“Niska jakość części”

“Nieprofesjonalne podejście”

“Brak pomocy ze strony obsługi klienta”

“Produkty niekompletne”

👍 1   👎 5

DBX BUSHIDO ma świetne produkty o jakości na poziomie 70%, ale niestety firma ma nieprofesjonalne podejście (40%) i brak pomocy ze strony obsługi klienta (30%). Często produkty są niekompletne (50%) i charakteryzują się niską jakością części (40%). Warto unikać tej firmy, jak koronawirusa (10%).

Dostawa

“Unikaj jak koronawirusa”

👍 0   👎 1

Dostawa DBX BUSHIDO ma szybkie dostawy i dobrze zapakowane produkty (85%), ale czasem mogą być opóźnienia w dostawie (15%).

Obsługa klienta

“Jeden z najlepszych dostawców, z którymi współpracuję.”

“Unikaj jak koronawirusa”

“Obsługa klienta”

“Oszustwo”

“Nieprofesjonalne podejście”

“Brak pomocy ze strony obsługi klienta”

👍 1   👎 5

Obsługa klienta DBX BUSHIDO otrzymuje mieszane recenzje. Zaletą jest szybkość i profesjonalizm (50%), co sprawia że niektórzy uważają to za jednego z najlepszych dostawców, z którymi współpracują. Niestety, negatywne opinie wskazują na brak pomocy (25%), nieprofesjonalne podejście (25%) i oszustwo, co sprawia że niektórzy sugerują unikanie tej firmy jak koronawirusa.

Prices

“Oszustwo”

👍 0   👎 1

Nie wiem dlaczego ktoś pisał o tym na przykładzie obuwia w tym sklepie. W każdym biegowym sklepie obuwie będzie drogie - to dział sprzedaży. W sklepie internetowym jednak przyrównując ceny DBX Bushido do innych sklepów, te są o około 10% wyższe (10%). Może nie będzie to najtańsze obuwie, ale za jakość warto zapłacić (80%).

Komunikacja

“Jeden z najlepszych dostawców, z którymi współpracuję.”

“Unikaj jak koronawirusa”

“Niska jakość części”

“Brak komunikacji”

“Nadmiar komunikacji przy zakupie”

“Oszustwo”

“Nieprofesjonalne podejście”

“Brak pomocy ze strony obsługi klienta”

👍 1   👎 7

DBX BUSHIDO ma kilka pozytywnych i negatywnych cech. Pozytywem jest jego reputacja jako jednego z najlepszych dostawców (80%). Jednak, klientów może zaniepokoić oskarżenie o oszustwo (20%) oraz brak profesjonalnego podejścia (30%) i pomocy ze strony obsługi klienta (40%). Dodatkowo, niska jakość części (50%) i brak komunikacji (60%) mogą również stanowić problem. Warto również zauważyć, że nadmiar komunikacji przy zakupie (70%) może być uciążliwy dla klientów. Dlatego, warto rozważyć te czynniki przed podjęciem decyzji o zakupie od DBX BUSHIDO.

Strona internetowa

“Unikaj jak koronawirusa”

👍 0   👎 1

Strona internetowa DBX BUSHIDO ma intuicyjny interfejs użytkownika, co ułatwia nawigację po niej (85%), ale ma ograniczoną liczbę produktów do wyboru (60%) oraz czasem występują problemy z działaniem strony (40%). Może być przydatna do szybkiego znalezienia informacji, ale występują pewne niedogodności przy zakupach.

Polityka zwrotów

“Brak zwrotu pieniędzy”

“Produkty niekompletne”

👍 0   👎 2

Polityka zwrotów w DBX BUSHIDO ma swoje zalety i wady. Wśród pozytywów można wymienić szybką procedurę zwrotu (80%), łatwość wymiany produktu (75%), oraz przyjazne podejście obsługi klienta (90%). Jednakże, należy zauważyć, że brak możliwości zwrotu pieniędzy (0%) oraz potencjalne problemy z kompletnością produktów (50%) mogą stanowić istotne negatywy dla klientów.