NiezależnaOpinia

  Opinie CarSmile

  O firmie

  Nie macie samochodu albo samochód w remoncie, trzeba po prostu szybko dojechać dokądkolwiek i nie chcecie być przywiązane do samochodu i nie życzycie nadpłacać za taksówką - prosto weźcie samochód w CarSmile.

  Głównym celem wypożyczalni samochodowej CarSmile jest zapewnienie komfortu poruszania się o każdej porze dnia posiadaczom prawa jazdy. Kwestie osobiste i biznesowe można rozwiązać, wynajmując samochód w pobliżu. Najemca płaci tylko za czas korzystania z samochodu. Płacenie za miejski parking, gaz, myjnie, obsługa serwisowa i ubezpieczenie nie jest jego problemem. Wszystko wymienione jest już zawarte w taryfie.

  Wygodne i bezpieczne zarządzanie

  Duża widoczność, ogrzewanie siedzeń, komputer pokładowy, elektroniczne systemy zabezpieczeń: ABS, ESP, HSA, elektryczne i podgrzewane lusterka zewnętrzne, system audio z AUX + USB + Bluetooth - wszystkie te opcje pomogą poczuć się komfortowo na drodze.

  Co oznacza „najem samochodu” i czym taka transakcja różni się od tradycyjnego leasingu?

  Długoterminowy najem samochodu oferowany przez CarSmile zawiera niską taryfę, w ramach której pokrywana jest obsługa serwisowa, ubezpieczenie, a także pakiet dodatkowych usług. Ty pokrywasz jedną ratę miesięczną, a w rzeczywistości masz opłacone:

  • koszty finansowe i koszty utraty wartości auta;

  • serwisowanie;

  • wymianę opon;

  • ubezpieczenie Assistance;

  • zabezpieczenie likwidacji szkód komunikacyjnych i mechanicznych;

  • w razie potrzeby samochód zastępczy i karty paliwowe.

  Aplikacja mobilna

  Samochód bez kierowcy, bez depozytu. Wynajem samochodu jest łatwy i szybki, wszystko czego potrzebujesz to aplikacja mobilna.

  Użyj CarSmile jako zamiennika taksówek, samochodów prywatnych i tradycyjnych wypożyczalni samochodów, a zaoszczędź swój czas i pieniądze.

  ● Duży parking, łatwe do znalezienia samochody w pobliżu.

  ● Tankowanie, mycie, ubezpieczenie kosztem firmy.

  ● Mobilność. Nie jesteś zależny od nikogo i nie jesteś przywiązany do samochodu. Po prostu weź samochód, kiedy chcesz i zostaw w wygodnym dla Ciebie miejscu, bez naruszania zasad ruchu drogowego.

  ● Całodobowa usługa pomocy technicznej, która szybko rozwiąże każdy problem.

  Pobierz aplikację, zarejestruj się i ruszaj w drogę!

  Czytaj więcej na CarSmile.com

  Wymagania dla kierowców

  Wiek: nie mniej niż 21 lat

  Prawo jazdy: kategoria "B"

  Doświadczenie: od 2 lat

  W każdej chwili gotowi pomóc

  Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?

  Zawsze możesz liczyć na CarSmile - niezależnie czy dopiero szukasz nowego samochodu, czy kończy się okres Twojej umowy i chcesz wymienić auto na nowe. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania umieściliśmy poniżej. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, odwiedź pełną sekcję FAQ.

  Zawsze możesz też skontaktować się telefonicznie: infolinia techniczna (22) 123 01 40 - serwisowanie samochodów, zgłaszanie zdarzeń drogowych, Centrum Doradców (22) 113 43 43 - szczegóły dotyczące oferty, przygotowanie oferty.

  Pozostaw swoją opinie!

  Daj znać co sądzisz na temat CarSmile. Jesteś za czy przeciw? W Polsce sprawdza się to rozwiązanie, nie? To może za granicą działa świetnie? A może korzystasz tylko z lokalnych dostawców bądź korzystasz z innego modelu usług podróżniczych online? Podziel się z nami swoimi przeżyciami!

  CarSmile
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (1)

  4
  0% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  2
  Serwis
  rating
  4
  Cennik
  rating
  6
  Dostava
  rating
  4

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  nie polecam

  nie pasuje mi ta firma

  Przez: Jędruś 12-09-2019
  Mariusz Pietruszewski 21-02-2020

  Miałeś jakieś nieprzyjemnie sytuacje z nimi?

  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  Nie
  4
  rating

  Napisz wlasną opinię o CarSmile

  Twoja opinia