1 Firmy

Leasing

...

  Leasing

   

  Wynajem samochodu był kiedyś prawdziwym biznesem. Jednak, pojawia się nowa forma usługi - leasing, jaka zamienia wynajem. Leasing staje się bardziej dostępny do użytku prywatnego. Coraz więcej firm oferuje leasing, który obejmuje wszystko: naprawy, konserwację, ubezpieczenie i podatek drogowy. Jedyne, za co musisz zapłacić, to paliwo. Czy to naprawdę wygodniejsze niż kupowanie samochodu? Jakie są plusy i minusy takiego wynajmu? Wynajmował samochód cztery lata? Chcesz rozerwać umowę? W takim przypadku czy będziesz musiał zapłacić grzywnę? A w przypadku uszkodzenia lub wypadku, ile będzie Cię to kosztować?

  Uczciwe odpowiedzi na wszystkie te pytania są trudne otrzymać bezpośrednio w samej firmie. Dlatego tutaj, w Niezależnej Opinii, kierowcy dzielą się swoim doświadczeniem i opiniami. Sprawdź, czy to naprawdę dobry pomysł, aby wziąć samochody do leasingu i czy warto poświęcić czas i wysiłek temu.


  Logo CarSmile

  CarSmile

  3 opinie

  O firmie Nie macie samochodu albo samochód w remoncie, trzeba po prostu szybko dojechać dokÄ…dkolwiek i nie chcecie by&...