321sprzedane

Wszystkie opinie

321sprzedane

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Autobus.Travel

Autobus.Travel

0 opinie

Autobus.Travel to rezerwacja usÅ‚ug i zakup biletów autobusowych w Internecie do podróży w Rosji, krajach WN...

Logo Nowazarowka

Nowazarowka

0 opinie

O sklepie Nowazarowka Noważarówka.pl to Polski oddział firmy Any Lamp B.V. Siedziba firmy w Polsce mieści się na Placu ...

Logo Ucando

Ucando

2 opinie

O sklepie Ucando Właścicielem sklepu internetowego Ucando jest firma Ucando Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.Oferta w sklepie Ucan...

Logo iParts.pl

iParts.pl

1 opinie

O firmie iParts.pl Sklep internetowy iParts.pl, prowadzony jest przez iParto Sp. z o.o. , ul. Staniewicka 22, 03-310 Warszawa, Według presti...

321sprzedane

Sprzedawanie samochodu  bywa uciążliwe. Możesz w kółko przyjmować kolejnych zainteresowanych, spędzać godziny na rozmach, jeździć z zainteresowanymi na różne przeglądy w ASO lub na stacje kontrolne i tracić czas podczas prób dogadania się, a i tak sprzedanie samochodu nie będzie pewne. Spora ilość osób zainteresowanych kupnem przyjeżdża obejrzeć auto tylko po to, by się z przyjrzeć samochodowi, odbyć jazdę próbną po czym wrócić do domu. Niektórzy też mogą przejrzeć każdy element samochodu, poddać go różnym „próbom”, a na koniec i tak przemyślą sobie, że muszą zastanowić się nad kupnem. Niestety, trzeba się z tym liczyć. Z pomocą przychodzą nam strony zajmujące się wyceną i sprzedażą auta które są w stanie przyśpieszyć proces sprzedaży samochodu. Z tego powodu powinieneś się zastanowić czy takie strony nie są przypadkiem dla ciebie odpowiednie.
Na naszej witrynie znajdziesz różnorodne doświadczenia klientów z firmą 321sprzedane. Które pomogą ci zdecydować, czy jest to serwis odpowiedni dla ciebie. Recenzje i komentarze użytkowników mogą być dość ważne w zapoznaniu się czy tego właśnie szukasz.

Czym jest tak właściwie 321sprzedane?
321sprzedane jest firmą znajdującą się w Poznaniu. Jest ona częścią Grupy OLX. zajmują się oni rynkiem sprzedaży samochodów używnaych w Polsce. Działają zarówno na potrzebę klienta indywidualnego jak i potrzeby dealerów samochodów używanych.

Usługi 321sprzedane:
Za pomocą 321 sprzedane możesz wycenić swój samochód. Według danych znajdujących się na stronie wstępna wycena zajmuje mniej niż minutę, następnie przyjeżdzasz na darmową inspekcję samochodu której termin możesz wybrać w celu sprawdzenia stanu technicznego twojego pojazdu. Podczas wyceny inspektor będzie posługiwał się aplikacją uwzględniającą blisko 200 kryteriów oceny stanu technicznego pojazdu. W punkcie 3-2-1 SPRZEDANE sprawdzają m.in. stan nadwozia, historię auta oraz przeprowadzają jazdę testową. Oprócz tego przeglądają dokumentację samochodu.  Po oględzinach dostaniesz ostateczną wycenę a jeśli ją zaakceptujesz, będziesz mieć sprzedaż auta z głowy. Oferują pomoc z przeniesieniem własności pojazdu i z wszystkimi innymi formalnościami. Rozwiązanie łączy nowe rozwiązania technologiczne z handlem tradycyjnym. Początkowa wycena auta jak i późniejsze licytacjedostępne są online. Obliczenie wartości auta oparte jest na algorytmie, a więc jest całkowicie obiektywne. Punkty stacjonarne, w których będzie można sprawdzić i pozostawić auto, zlokalizowane są w łatwo dostępnych miejscach w dużych miastach w Polsce. Możemy również wyczytać że strona oferuje: szybki i prosty proces, profesjonalną inspekcje samochodu. natychmiastową ofertę odkupu samochodu podczas 1 wizyty, bezproblemowe załatwienie formalności, bezpieczną i szybką płatność, szybką płatność przelewem. Po przejrzeniu strony dowiemy się również jakie potrzebujemy dokumenty do sprzedaży samochodu. Do dospozycji mamy mapę która ukazuje nam lokalizację w których samochód może być przeglądany. Strona funcjonuje w modelu C2B2B. Podpisanie żadnego dokumentu, który by w jakikolwiek sposób ograniczał sprzedaż samochodu osobie trzeciej po wizycie nie jest wymagane.

Podziel się z nami swoją opinią!
Sprzedawałeś kiedykolwiek swój samochód na 321sprzedane? Jakie są twoje doświadczenia z stroną? Użytkownicy z chęcią się dowiedzą jaka jest twoja opinia. Nawet krótka ocena z pewnością pomoże stwierdzić czy jest to firma warta odwiedzin dlatego też zachęcamy pozostawić ślad po sobie. Jak długo zajęła ci wycena? Czy wystawiona oferta była dla ciebie korzystna? Jak długo trwała sprzedaż? Cały proces był dla ciebie odpowiedni? to zaledwie parę pytań na które możesz odpowiedzieć pomagając tym samym innym w wyborze.
Zachęcamy również do zajrzenia na inne opinie firm na stronie niezaleznaopinia.pl.