Wonga

1 recenzji z 1 źródła

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze oceny były jak najdokładniejsze i jak najbardziej przejrzyste. Wynik satysfakcji 8.6 dla Wonga pochodzi z 1 ostatnich opinii, głównie z ostatniego roku. Pozyskujemy te recenzje z różnych witryn. Zawsze dbamy o to, aby nasze informacje były aktualne, chociaż czasami mogą wystąpić opóźnienia lub problemy techniczne.

Wynik satysfakcji jest obliczany poprzez średnią wszystkich opinii.

Witryny, na których znaleźliśmy opinie dla Wonga:

NiezależnaOpinia (1)

Ogólny obraz

Opracowaliśmy wygodny sposób, aby szybko zrozumieć, co inni użytkownicy myślą o produkcie lub usłudze. Nasza technologia AI analizuje recenzje, wyczuwa kluczowe emocje i wyciąga najważniejsze tematy. Wszystko to przedstawiamy przejrzyście dla Ciebie. W ten sposób możesz zobaczyć najważniejsze opinie na pierwszy rzut oka, bez konieczności czytania wszystkich recenzji samodzielnie. Wonga ma reputację niesprawiedliwej firmy ze względu na wysokie opłaty procentowe i ograniczone możliwości negocjacyjne z klientami, jednak oferuje szybkie i łatwe pożyczki online, co może być korzystne dla osób potrzebujących pilnego wsparcia finansowego (60%). Obsługa klienta otrzymuje negatywne recenzje zarówno za słabość (50%), jak i za brak solidności (70%), co wpływa na ogólny obraz firmy. Komunikacja Wonga zyskuje punkty za szybką odpowiedź na zapytania klientów (75%), ale traci za brak transparentności w procesie weryfikacji (40%) oraz może poprawić jasność informacji przekazywanych klientom (60%), co wskazuje na potrzebę większej transparentności i efektywności w tym obszarze (55%).

Produkt

“niesprawiedliwe działanie firmy”

👍 0   👎 1

Wonga ma opinię niesprawiedliwej firmy ze względu na jej wysokie opłaty procentowe i ograniczone możliwości negocjacyjne z klientami. Jednakże firma oferuje szybkie i łatwe pożyczki online, co może być korzystne dla osób potrzebujących pilnego wsparcia finansowego. (60%)

Obsługa klienta

“słaba obsługa klienta”

“niesolidna firma”

👍 0   👎 2

Obsługa klienta Wonga dostała negatywne recenzje, z jednej strony za jej słabość (50%) , z drugiej strony za brak solidności firmy (70%). Można jednak zauważyć, że klienci nie są zadowoleni z poziomu usług świadczonych przez tę firmę.

Komunikacja

“brak transparentności w procesie weryfikacji”

👍 0   👎 1

Komunikacja Wonga otrzymuje punkt za szybką odpowiedź na zapytania klientów (75%), ale traci punkty za brak transparentności w procesie weryfikacji (40%). Możliwe jest również poprawienie jasności informacji przekazywanych klientom (60%). Overall, komunikacja firma może być bardziej transparentna i efektywna (55%).


informacje kontaktowe

🌐 www.wonga.plKategorie

Pożyczki | Kredyty