NiezależnaOpinia

  Opinie Compensair

  Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady oraz tureckiego rozporządzenia w sprawie praw pasażerów lotniczych, jeżeli lot jest opóźniony, niezależnie od kosztu biletu, przysługuje Ci odszkodowanie. Dla każdego pasażera odszkodowanie za opóźnienie, odwołanie lotu lub odmowę wejścia na pokład samolotu wynosi od 250 do 600 euro. Kwota zmienia się w zależności od odległości lotu i czasu trwania opóźnienia. Compensair pomoże Ci otrzymać odszkodowania, gdy spełnione są następujące warunki:

  - Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny;

  - Twój lot został anulowany;

  - Twój lot był opóźniony o mniej niż 3 godziny, ale z tego powodu przegapiłeś następny lot łączący, w wyniku czego dotarłeś do punktu docelowego z opóźnieniem przekraczającym 3 godziny;

  - Odmówiono Ci wejścia na pokład z powodu braku dostępnych miejsc (overbooking).

  - Opóźnienie / odwołanie lotu nie jest spowodowane niekorzystnymi warunkami pogodowymi, strajkiem personelu lotniczego lub inną siłą wyższą;

  - Nie minęło więcej niż 6 lat po locie.

  Compensair ma dużą podstawę prawną i pracuje nad dużą liczbą dokumentów. Compensair pomoże Ci wykonać wszystkie „papierowe” prace w celu uzyskania odszkodowania. Prawnicy Compensair prowadzą dialog z linią lotniczą i wykonują wszystkie „papierowe” prace, aby uzyskać odszkodowanie w nakazie przedprocesowym. Compensair ma duże doświadczenie w sporach sądowych z liniami lotniczymi. Apeluje do sądu o odszkodowanie. W razie potrzeby przygotowuje pakiet dokumentów i udaje się do sądu w celu odzyskania odszkodowania od linii lotniczej. Jest to całkowicie bezpłatne dla Ciebie – Compensair ponosi wszystkie koszty prawne. Złóż wniosek w ciągu 2 minut i uzyskaj zasłużoną rekompensatę.

  Obliczanie kwoty odszkodowania

  Przy pomocy kalkulatora na stronie internetowej Compensair możesz obliczyć przybliżoną kwotę odszkodowania. Kwota odszkodowania waha się od 125 do 600 euro. Średnia kwota odszkodowania dla klientów wynosi 450 euro.

  Prawa pasażera

  Warto pamiętać, że rekompensata jest dodatkiem do głównych usług linii lotniczych, które są nakładane na pasażerów opóźnionych lotów. Usługi takie powinny obejmować:

  - orzeźwiające napoje;

  - jedzenie;

  - zakwaterowanie (jeśli lot został przełożony następnego dnia);

  - transport do miejsca zamieszkania;

  - 2 połączenia telefoniczne.

  Nie masz prawa do odszkodowania w następujących przypadkach:

  - Zostałeś poinformowany o odwołaniu lotu co najmniej 14 dni przed planowaną datą lotu;

  - linia lotnicza zaoferowała ci inny lot na tej samej trasie.

  Jeśli lot zostanie odwołany z powodu okoliczności niezależnych od linii lotniczej, linia lotnicza powinna zaoferować następującym pasażerom:

  - zwrot kosztów biletu (w całości lub za niewykorzystaną część trasy);

  - alternatywny transport do miejsca docelowego w najszybszy sposób;

  - zmianę rezerwacji w późniejszym terminie, co będzie wygodne dla pasażera.

  Zwrot kosztów za odmowę przyjęcia na pokład

  W przypadku odmowy lądowania linie lotnicze będą przede wszystkim szukać pasażerów, którzy mogą odmówić rezerwacji w zamian za pewne korzyści. Przewoźnik musi zaoferować wolontariuszom wybór między:

  - Zwrot pełnego kosztu biletu,

  - Zmianę trasę

  Jeśli pasażer zdecyduje się zmienić trasę, przewoźnik zobowiązuje się udzielić mu wsparcia podczas oczekiwania na następny lot. Może to obejmować posiłki, dostęp do telefonu, zakwaterowanie w hotelu (na jedną noc lub więcej, jeśli to konieczne), a także transport z lotniska do miejsca zamieszkania iz powrotem. Jeśli nie chcesz anulować rezerwacji i odmówiono Ci wejścia na pokład, masz prawo do zwrotu kosztów od 250 € do 600 € za pasażera plus zwrot pełnego kosztu biletu.

  Podziel się opinią!

  Czy masz wiedzę na temat firmy Compensair? Już jesteś klientem tej firmy? Daj nam znać!

  Compensair
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Compensair

  Twoja opinia