Woman and Money

Wszystkie opinie

Woman and Money

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

F
Flora
To piękna organizacja, która łączy kobiety w imię niezależności finansowej. Nie ma takiego drugiego miejsca dla nas. Kobieta i Pieniądze zmienia życie kobiety i całej rodziny. Zmiany, jakie się dzi...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kurs o inwestowaniu

  To piękna organizacja, która łączy kobiety w imię niezależności finansowej. Nie ma takiego drugiego miejsca dla nas. Kobieta i Pieniądze zmienia życie kobiety i całej rodziny. Zmiany, jakie się dzieją dzięki edukacji finansowej są zaskakujące.
  Na stronie można znaleźć też różnego rodzaju kursy. Ja akurat zainteresowałam się kursem o inwestowaniu. Dzięki kursowi dowiedziałam się wszystkiego co potrzeba na dobry początek inwestowania w instrumenty finansowe. Dowiedziałam się czego potrzebuję, aby lokować swoje pieniądze na rynku kapitałowym bez wychodzenia z domu. Jest to kurs dla początkujących i jako kompletny laik w dziedzinie muszę powiedzieć, że wiele mi on dał i z czystym sumieniem polecam to każdemu. Fajnie, że istnieje taka organizacja. Od razu czuję się silniejsza.


Inni również oglądali

Logo HelloPrint

HelloPrint

1 opinie

O sklepie HelloPrint Właścicielem sklepu HelloPrint jest firma Helloprint B.V. z siedzibą w Rotterdamie w Holandii, mieszcząca...

Logo Go Daddy

Go Daddy

1 opinie

O firmie Go Daddy GoDaddy napędza jedną z największych platform cloudowych na świecie, dedykowaną małym, niezale&...

Logo Zaplo

Zaplo

1 opinie

ZaskoczyÅ‚y CiÄ™ nieoczekiwane wydatki? Potrzebujesz gotówki i szukasz odpowiedniej instytucji? Weż po&Ar...

Logo ClickMeeting

ClickMeeting

1 opinie

O platformie  ClickMeeting Platforma ClickMeeing należy do firmy ClickMeeting spółką z ograniczoną odpowiedzialno&...