NiezależnaOpinia

  Opinie Woman and Money

  O serwisie Woman and Money

  Właścicielem serwisu internetowego Woman and Money, czyli Kobiety i pieniądze jest firma SKY IS THE LIMIT LTD z Londynu. Kobieta i Pieniądze to ogólnopolska organizacja edukacji finansowej dla kobiet założona przez Dominikę Nawrocką, edukatorkę finansową, inwestorkę, przedsiębiorczynię, trenerkę i autorkę książek.

  Irena Kwiatkowska Wiesław Michnikowski - Usługi 1 - Pralnia

  Oferta w serwisie Woman and Money

  Serwis zajmuje się wsparciem kobiet w zakresie edukacji finansowej poprzez prowadzenie ogólnopolskiej sieci klubów edukacyjnych, wydawnictwo, produkty cyfrowe, szkolenia stacjonarne i online, artykuły oraz konsultacje.
  Misją osób tworzących serwis jest dodarcie z podstawową wiedzą na temat finansów osobistych do każdej dorosłej kobiety w Polsce. Wszystko po to, aby podnieść poziom wiedzy na temat finansów osobistych kobiet, dzięki czemu lepiej zadbają o swój niezależny byt oraz swoich rodzin. Zwiększyć świadomość kobiet na temat konsekwencji błędnych decyzji finansowych i wynikających z tego zagrożeń. Zmniejszyć odsetek kobiet, którym grozi na emeryturze życie w biedzie. Zmniejszyć odsetek kobiet, które odziedziczą po swoich matkach negatywne wzorce związane z pieniędzmi. Zmniejszyć odsetek kobiet, którym trzeba pomóc ze względu na przemoc ekonomiczną.
  Tutaj znajdziesz informacje o działalności Klubów Kobiety i Pieniądze. Ogólnopolska sieć klubów edukacji finansowej dla kobiet działa od 2017 roku już w pond 70 miastach. To cykl spotkań edukacyjnych prowadzonych przez Ambasadorki (edukatorki), w których biorą udział panie z danego miasta lub regionu. Spotkania są biletowane i otwarte dla wszystkich kobiet. Znajdź swoje miasto i weź udział w spotkaniu Klubu .
  Serwis prowadzi Akadedmię Kobiety i Pieniądze. W ramach Akademii organizowane są specjalistyczne szkolenia prowadzone przez zewnętrznych eksperterów dla pań, które chcą się rozwijać i ukończyły już cykl spotkań edukacyjnych Klubu Kobiety i Pieniądze. W serwisie dostępny jest harmonogram szkoleń Akademii.
  Możesz się zapisać tutaj na szkolenia stacjonarne. Autorskie szkolenie z finansów osobistych dla kobiet prowadzone osobiście przez Dominikę Nawrocką w pięciu miastach w Polsce w ciągu roku. To ponad dziesięciogodzinny warsztat, w czasie którego uczestniczki pracują z Dominiką nad swoimi finansami wg metodologii „7 kroków edukacji finansowej dla kobiet”. Na stronach serwisu możesz sprawdzić harmonogram szkoleń.
  W sprzedaży znajdziesz także książki i publikacje edukacyjne. Organizacja prowadzi swoje wydawnictwo, w ramach którego zostały już wydane książki autorstwa Dominiki Nawrockiej wraz z materiałami pomocniczymi. Bestseller to „Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet” i „Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzenia”.
  Dostępnesą tutaj także cyfrowe produkty edukacyjne. W ramach działań edukacyjnych Dominika Nawrocka dzieli się wiedzą z zakresu finansów osobistych również w kursach online, ebookach, szkoleniach online czy większych programach edukacyjnych. To idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą się rozwijać i mogą to zrobić z dowolnego miejsca i w najlepszym dla siebie czasie.
  Firma powoła do życia Konsultantki Budżetu Domowego, które podczas indywidualnych konsultacji wspierają panie w ułożeniu ich budżetu domowego. Konsultantki to doświadczone Ambasadorki Klubu Kobiety i Pieniądze, osoby z dużym doświadczeniem edukacyjnym i przede wszystkim praktycznym w prowadzeniu budżetu domowego.
  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej powinnaś zajrzeć na blog kobietaipieniadze. Serwis Woman and Money / Kobiety i pieniące to centrum informacyjne dla klubowiczek i pań, które korzystają ze specjalistycznych i poradnikowych artykułów ekspertów. Publikują tutaj systematycznie nowe teksty co najmniej raz w tygodniu, które następnie są dystrybuowane do ponad 70 stron klubowych na Facebooku i w cotygodniowym mailingu do stałych czytelników.

  Co sądzisz o ofercie Woman and Money?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Woman and Money? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Woman and Money jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Woman and Money i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Woman and Money.

  Woman and Money
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Woman and Money

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Woman and Money jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Woman and Money. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Woman and Money?

  Woman and Money działa głównie w kategorii Usługi, a dokładniej w Inne usługi, Edukacja.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Woman and Money com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!