Tenable

Wszystkie opinie

Tenable

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

E
Elżbieta
Ocena ryzyka cybernetycznego może wydawać się zbyt pracochłonna nie zbyt konieczna dla małych firm, ale nie wiesz nawet, ile możesz stracić nie biorąc pod uwagę takiego ryzyka. Mi otworzył oczy na ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  tenable

  Ocena ryzyka cybernetycznego może wydawać się zbyt pracochłonna nie zbyt konieczna dla małych firm, ale nie wiesz nawet, ile możesz stracić nie biorąc pod uwagę takiego ryzyka. Mi otworzył oczy na ten problem przyjaciel, który pracuje jako informatyk w dużej firmie. Nie zdawałam sobie sprawy jak pożądane są pewne informacje takie jak dane klientów, informacje o płatnościach, konta w mediach społecznościowych i tym podobne. Wiedziałam, że są ważne, ale nie wiedziałam jak często się je wykrada i jak poważne tego mogą być konsekwencje dla mojej firmy. Skoro inwestuję w alarm antywłamaniowy powinnam też zainwestować w oprogramowanie chroniące mnie przed cyber kradzieżą. Tenable pozwala zająć się tym problemem.


Inni również oglądali

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Hola

Hola

2 opinie

Zapewne na co dzień korzystasz z Internetu i oferowanych przez niego możliwości. Codziennie przeglądasz swoje ulubione serwisy,...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...

Tenable

Postęp technologiczny wymusił na ogromnej większości firm pracujących we wszystkich branżach wykorzystanie komputerów, oprogramowania i dodatków w postaci pluginów czy innych mikro narzędzi. Nie sposób prowadzić choćby małego biznesu bez korzystania z technologii komputerowych, komputerów osobistych, laptopów, smartfonów, telefonów komórkowych nowych generacji. Poprzez połączenie z siecią, ale nie tylko, może wynikać wiele zagrożeń, przed którymi należy się zabezpieczać, by oprogramowanie, na którym się pracuje, dane klientów, z którymi prowadzi się biznes i wszystkie dane wprowadzane do programów były bezpieczne. Zabezpieczenie przed sabotażem czy wykradnięciem rozmaitych informacji, które być może miały dać możliwości wyprzedzenia konkurencji i osiągnięcia ogromnych zysków jest koniecznością. Z pomocą przychodzą firmy takie jak Tenable, które przez wiele lat rozwijają swoje narzędzia analityczne i oprogramowanie antywirusowe wypełniające luki w systemach, które mogą nie do końca być prawidłowo zabezpieczone przed atakiem z zewnątrz lub wewnątrz.

O Tenable
Ta silna, powstała w 2002 roku marka obecnie współpracuje z ponad 30 tysiącami firm i organizacji, którym zależy na podnoszeniu bezpieczeństwa ich danych i oprogramowania. Od samego początku wydała walkę cyberprzestępczości poprzez tworzenie oprogramowania i poszukiwania słabych punktów każdego z setek obcych programów, pluginów i dodatków, które poprzez swoje działanie i czasem mało bezpieczny kod mogą narażać ich odbiorców na podobne ataki.

Minęła już dekada a może i jeszcze trochę więcej od czasu wprowadzenia przez Tenable na międzynarodowy rynek oprogramowania o nazwie Nessus, które okazało się jednym z najlepszych na rynku cyberbezpieczeństwa. Wraz z kolejnymi sukcesami i zdobywaniem wielu międzynarodowych nagród firma ta nie pozostała na laurach, lecz wciąż prężnie rozwijała się, by obecnie cieszyć się wyjątkowym zaufaniem wśród firm i przedstawicieli wielu rozmaitych branż, którym wyjątkowo zależy na zabezpieczeniu się przed cyber atakami z różnych stron.

Oprogramowanie, zasady współpracy i obsługa klienta w firmie Tenable
Flagowymi produktami tej firmy są Nessus i Tenable w różnych wersjach, które spełniają rozmaite zadania w walce z cyberprzestępczością. Pomagają firmom na całym świecie w zachowaniu poufności wyników ich pracy, badań i projektów, mogących przynieść im duże zyski. Relacji inwestorskich i użytkowania ich oprogramowania wyszukującego zagrożeń i zabezpieczającego przed atakami można poszukiwać bezpośrednio poprzez ich stronę internetową.

Obsługa klienta oczekuje tam na wiadomości od odbiorców z podziałem na pomoc w kwestiach technicznych i innych kwestiach związanych z funkcjonalnością, instalacją czy wykorzystaniem ich oprogramowania. Da się z nimi kontaktować także poprzez czat zamieszczony na ich stronie głównej albo poprzez podane adresy mailowe.

Współpracę z Tenable można podjąć na kilka sposobów. W zależności od punktu naszego zainteresowania możemy poprosić o nawiązanie stosunków inwestorskich lub wykorzystać ich programy do własnych celów z przystosowaniem ich do funkcjonowania w naszej firmie, a nawet prywatnym domu, korzystając z zabezpieczeń komputerów osobistych specjalnie skrojonych na potrzeby rodziny.

Opinie o Tenable
Czy korzystałeś kiedykolwiek z ich robiącego różnicę oprogramowania? A może jesteś przedstawicielem jednej z wielu firm i korporacji stale korzystającego z ich zabezpieczeń skrojonych na potrzeby przedsiębiorstw i organizacji? Miałeś przyjemność korzystać z komputerów zabezpieczonych ich oprogramowaniem? Kontaktowałeś się z obsługą klienta i uznałeś, że to budujące doświadczenie? Pozostaw swój feedback, by przedstawić innym swoją bezcenną opinię. Daj znać, co sądzisz o jakości ich programów stworzonych do walki z cyberprzestępczością. Napisz, czy warto zwrócić swoją uwagę na ich oprogramowanie, poszukując rozwiązań dla własnego zakładu pracy.