NiezależnaOpinia

  Opinie Skillshare

  Opinie o Skillshare

  "Skillshare is a learning community for creators". Skillshare to społeczność edukacyjna online z tysiącami zajęć w zakresie projektowania, biznesu, technologii i innych. Każdy może dołączyć do milionów członków naszej społeczności, aby poznać najnowsze umiejętności, połączyć się z rówieśnikami i odkryć nowe możliwości. Została stworzona nie tak dawno temu, ale już teraz jest wiele kursów dotyczących projektowania, fotografii, filmowania wideo, , ilustracji, projektowania gier, budowania marki, a nawet gotowania. Głównie mistrzowskie klasy dyscyplin kreatywnych.

  Czy ten serwis internetowy jest dobry?

  Usługa jest płatna (10 USD miesięcznie, pierwszy miesiąc jest bezpłatny), a autorzy zarabiają odpowiednio. Kursy w języku angielskim, bez napisów, do każdego ucznia jest zadanie, które można zrobić na podstawie tego, co było oglądane. Choć trudno jest nazwać prawdziwymni zajęciami, to raczej półtoragodzinne warsztaty wideo na dowolny temat. Każda część jest podzielona na części na około 10 minut, to znaczy bez trzygodzinnego monologu wprowadzającego wszystko jest zasadniczo najważniejsze i stosowane. Każdy ma wideo wprowadzające, które z reguły jest jasne, czy warto oglądać kurs, czy nie.

  Istnieją już wygodne aplikacje na iPhone'a i iPada, z możliwością pobrania niezbędnych kursów do przeglądania w trybie offline. Zwrócił uwagę na tę usługę, kiedy wysłali list z propozycją nagrania kursu na temat projektowania. Nie jestem jeszcze gotowy, ale z powodu pewnych okoliczności zacząłem uczyć się wszystkiego, co tak długo odkładałem, i tutaj Skillshare okazał się bardziej niż kiedykolwiek. Skillshare ma wszystko, od małych lekcji na temat tworzenia czcionek i pędzli, po opracowywanie całych projektów. Większość kursów online oferowanych przez Skillshare skupia się nie na wygłaszaniu wykładów, ale na interaktywnej interakcji między nauczycielem a uczniami.

  Można nie tylko uczyć się, ale i zarabiać!

  Udział w umiejętnościach będzie interesujący nie tylko dla początkujących, ale także dla profesjonalistów, ta społeczność oferuje każdemu możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi i zostania nauczycielem. Stwórz własną klasę online i zarabiaj na szkoleniach. Zgodnie z kuszącą reklamą na stronie najlepsi nauczyciele mogą zarobić do 40 000 USD rocznie, co w tłumaczeniu na ruble wyniesie 200 tysięcy miesięcznie.

  Jak posługiwać się SkillShare?

  Rejestracja na stronie zajmuje mniej niż minutę, możesz subskrybować za pośrednictwem swojego konta na Facebooku, po czym będziesz mógł wybrać jedną z opcji subskrypcji do pracy z platformą, rozważmy je:

  • Podstawowa to bezpłatna subskrypcja, która obejmuje: 1312 zajęć online i dostęp do bezpłatnych filmów i samouczków.

  • Subskrypcja premium na jeden miesiąc będzie kosztować około 10 USD, rok korzystania z platformy wyniesie 5 USD miesięcznie, co jest znacznie bardziej opłacalne. Aby docenić zalety konta premium, Skillshare oferuje jeden miesiąc bezpłatnego korzystania. Zapisując się na premię otrzymasz: nieograniczony dostęp do ponad 17 000 klas online; interakcja z 2 milionami uczestników na całym świecie; Komputerowa i mobilna wersja SkillShare będzie dostępna dla Ciebie, z możliwością pobierania lekcji i przeglądania ich w trybie offline (mała premia dla graczy Apple - kursy będą dostępne w AppleTV).

  Pozostaw opinię!

  Skillshare
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Skillshare

  Twoja opinia