Pet Homer

Wszystkie opinie

Pet Homer

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Hostinger
Hostinger
0 opinie

Hosting jest obecnie jedną z najważniejszych elementów cybernetycznego świata. Niezależnie od tego jaką stronę...

Logo Eko Worki
Eko Worki
0 opinie

Z pewnością choć raz podczas swojego życia miałeś okazję być naocznym świadkiem zastraszając...

Logo OkapyKuchenne
OkapyKuchenne
0 opinie

Każdy z nas powinien zdawać sobie sprawę z tego jak ważna jest jakość powietrza które nas otacza. Zarów...

Logo Aluramy
Aluramy
0 opinie

W życiu każego człowieka przychodzi czas na wyjątkowe okoliczności związane z nagrodzeniem dotychczasowych wysił...

Pet Homer

W dzisiejszych czasach każdy jest zabiegany. Decydując się na psa lub kota, trzeba doliczyć do swojego planu dnia, codzienne spacery ze swoim pupilem. Jednak co w sytuacji, gdy nie mamy czasu? Zwierząt nie wolno zaniedbywać. Z pomocą przychodzą specjalni opiekunowie do zwierząt, których możemy wynająć oraz psie hotele. Jedną z firm, która świadczy tego typu, usługi jest Pethomer. Jesteś ciekaw, jak wyglądają usługi takiej firmy i chciałbyś poznać opinie klientów? W jaki sposób wynająć opiekuna i czy są oni w jakikolwiek sposób regulowani? Nie zdarzyło Ci się jeszcze zostawić psa w psim hotelu i zastanawiasz się, jak to wygląda od środka? A może sam chcesz zostać opiekunem do zwierząt i interesują Cię ciekawostki na temat tej pracy? Najlepszym źródłem informacji będzie doświadczenie i feedback bezpośrednio od klientów oraz opiekunów firmy Pethomer. To właśnie u nas je znajdziesz. Zapraszamy!

O Pethomer
Pethomer to serwis internetowy, który oferuje właścicielom zwierzaków znalezienie opiekuna w razie potrzeby, wtedy kiedy właściciel nie może zająć się nim sam. Za opiekę nad zwierzęciem opiekun oczywiście otrzymuje zapłatę. Pethomer to spółka, której właścicielem jest ERGOLITE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, a jej siedziba mieści się w Gdańsku. Firma oferuje swoje usługi w największych miastach w Polsce. Obecnie jest to Gdańsk, Kraków, Warszawa i Wrocław.

Usługi oferowane przez Pethomer
Serwis internetowy Pethomer świadczy usługi dla właścicieli psów. Posiadacz pupila może liczyć na takie usługi jak psi hotel, spacer z psem, szybkie karmienie, czy opieka dzienna. Psi hotel polega na tym, że właściciel podczas swojej nieobecności zawozi czworonoga do domu opiekuna. Jeżeli pies potrzebuje spaceru, to opiekun przychodzi do domu po zwierzaka i wychodzi z nim na przechadzkę. Natomiast jeżeli potrzebujemy opieki od rana do wieczora, to temu służy właśnie opieka dzienna.

Jak znaleźć opiekuna na Pethomer?
Aby znaleźć opiekuna na Pethomer, wystarczy wybrać opcję, która nas interesuje, podać adres przebywania pieska i wyznaczyć dni, w którym psem ma zająć się opiekun. Pokaże się nam wtedy lista osób, które mogłyby zaopiekować się zwierzęciem. Wybór opiekuna zależy od nas, to my decydujemy, kogo obdarzymy zaufaniem i powierzymy mu czworonoga. Aby dokonać wyboru wystarczy wysłać zapytanie o rezerwację, dokonać bezpiecznej płatności i czekać na odpowiedź. Opiekunowie są sprawdzani przez Pethomer, zanim dołączą do grona opiekunów, aby zwierzaki trafiały w dobre ręce. Za pomocą portalu można założyć konto klienta w celu szukania opieki. Konto mogą tu także założyć osoby, które kochają zwierzęta i chcą zostać opiekunami.

Jaka jest Twoja opinia o usługach Pethomer?
Korzystałeś ostatnimi czasy z oferty firmy Pethomer? Zamawiałeś opiekuna na poranny spacer dla swojego pupila? Czy opiekun był punktualnie na umówioną godzinę? Posiadacze psów i kotów, chorujący na popularny ostatnio brak czasu, chętnie poznają Twoją opinie na temat tych usług. Wybór w tej kwestii jest naprawdę ciężki i Twój feedback, może okazać się nieoceniony. W związku z tym, że na platformie Pethomer można również zatrudnić się jako opiekun, osoby zastanawiające się nad tego typu pracą lub hobby, z pewnością chciałyby poznać opinie o tej firmie? Jak wygląda ustalanie grafiku? Czy trzeba przejść jakieś szkolenie i czy wymagane są jakieś dokumenty? Jeśli masz porady i wskazówki dla takich osób, zostaw je w sekcji komentarzy poniżej.