OpenPrint Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

OpenPrint

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

W
Witold Wiśniewski
Zdecydowałem się skorzystać z usług drukarni internetowej OpenPrint i jestem bardzo zadowolony. Już na etapie zamawiania miałem do czynienia z miłą i pomocną obsługą klienta, która odpowiedziała na...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rewelacyjny wybór dla osób szukających niedrogiej alternatywy dla tradycyjnych punktów druku fizycznego

  Zdecydowałem się skorzystać z usług drukarni internetowej OpenPrint i jestem bardzo zadowolony. Już na etapie zamawiania miałem do czynienia z miłą i pomocną obsługą klienta, która odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Co więcej, realizacja mojego zamówienia odbyła się niezwykle szybko - otrzymałem je już po kilku dniach. Co mnie szczególnie zachwyciło to jakość wydruku. Kolorowe plakaty, które zakupiłem wyglądają przepięknie i są doskonale odzwierciedleniem tego, co chciałem osiągnąć w moim projekcie reklamowym. Poza tym oferta drukarni internetowej OpenPrint jest bardzo korzystna cenowo - tanie drukowanie online oraz regularne akcje promocyjne i rabaty sprawiają że można zaoszczędzić sporo pieniędzy bez tracenia na jakości. Ogółem rzecz biorąc, polecam usługi tej drukarnii każdemu kto potrzebuje taniego a jednocześnie wysokiej jakości druku online.


Inni również oglądali

Logo HelloPrint

HelloPrint

1 opinie

O sklepie HelloPrint Właścicielem sklepu HelloPrint jest firma Helloprint B.V. z siedzibą w Rotterdamie w Holandii, mieszcząca...

Logo Go Daddy

Go Daddy

1 opinie

O firmie Go Daddy GoDaddy napędza jedną z największych platform cloudowych na świecie, dedykowaną małym, niezale&...

Logo Tiqets

Tiqets

1 opinie

Jaką następną atrakcję turystyczną planujesz zobaczyć? A może wybierasz się do galerii albo muzeum? Kultura...

Logo Zaplo

Zaplo

1 opinie

ZaskoczyÅ‚y CiÄ™ nieoczekiwane wydatki? Potrzebujesz gotówki i szukasz odpowiedniej instytucji? Weż po&Ar...