NiezależnaOpinia

  Opinie NordVPN

  NordVPN jest zdecydowanie najpopularniejszym dostawcą usług VPN, ale czy oznacza to, że jest również najlepszy? Można zauważyć, że nie mają przełącznika automatycznego wyłączania, ale zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, prywatności i doskonałego wsparcia.

  NordVPN jest liderem jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Podwójne sieci VPN, polityka prywatności i zasady Onion over VPN to funkcje, których nie znajdziesz u wielu innych dostawców VPN. Oczywiście NordVPN ma również standardowe funkcje, takie jak: szyfrowanie 2048-bitowe, przełączanie bloków, protokoły bezpieczeństwa (OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP / IPSec - choć większość z nich musi być instalowana ręcznie), a także P2P. Prędkość NordVPN zasługuje na szacunek.

  Szybkość połączenia VPN zależy od kilku czynników:

  1. Lokalizacja twojego serwera. Jeśli chcesz ukryć swój adres IP, połączenie z serwerem znajdującym się bliżej Twojej lokalizacji zapewni silniejsze połączenie niż połączenie z tym, co będzie dalej.

  2. Serwer, z którym się łączysz. Jeśli chcesz odbierać strumieniowe wideo z niemieckiej witryny telewizyjnej, będziesz potrzebować serwera w Niemczech (najlepiej więcej niż jednego). Prędkość serwera we Francji nie pokaże, jak szybko twoje połączenie będzie w Niemczech. Podobnie, jeśli chcesz oglądać streaming video z USA, jak Netflix, potrzebujesz serwera w Ameryce.

  3. O której godzinie się łączysz. Powiedzmy, że łączysz się z serwerem w Holandii podczas pobytu w Kanadzie. Możesz zauważyć, że wieczorem twoja prędkość jest bardzo szybka i rano jest znacznie wolniejsza. Dlaczego tak się dzieje? Od rana w drugiej połowie dnia w Holandii jest godzina szczytowa dla tego serwera. Szybkość serwera zmienia się w ciągu dnia, w zależności od czasu i liczby użytkowników.

  4. Ilu użytkowników jest połączonych z tym samym serwerem. Jeśli łączysz się z serwerem w USA (powiedzmy w Los Angeles), gdzie ten serwer jest używany przez zaledwie kilka osób, twoja szybkość będzie wysoka, jeśli połączysz się dwukrotnie z serwerem w Nowym Jorku z dwukrotnie większą liczbą użytkowników. Liczba osób korzystających z serwera znacznie wpływa na jego szybkość.Jednak powinieneś wiedzieć, że można korzystać z różnych sieci VPN.

  Ich podwójna funkcja VPN (która dwukrotnie szyfruje dane) z której są dumni. Chodzi o to, że jeśli jeden z ich serwerów jest atakowany, ta podwójna funkcja VPN doda kolejny poziom ochrony (to jest jak sejf w innym sejfie).

  Pamiętaj, że CyberSec i serwer proxy Chrome zostały niedawno dodane. Kiedy płacisz za subskrypcję VPN, wiesz, że ulepszają swoją technologię i usługi, co oczywiście jest dokładnie tym, co robi Nord.

  W przeszłości buforowałem NordVPN i powolność połączeń, ale ostatnio ich szybkość była niesamowicie wysoka. Jest to prawdopodobnie spowodowane faktem, że NordVPN znacznie rozszerzyła swoją sieć serwerów, zwłaszcza w USA (860 serwerów). W kwietniu 2017 r. Strona internetowa NordVPN argumentowała, że ma 1000 serwerów. We wrześniu liczba ta wzrosła do 1, 103 serwerów. Do grudnia liczba ta wzrosła do 2048 serwerów. Jest to silne świadectwo tego, że naprawdę inwestują dużo pieniędzy i dokładają wszelkich starań, aby rozszerzyć swoją sieć i zapewnić użytkownikom szybkie połączenia.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat NordVPN

  Miałeś okazję korzystać z usług NordVPN? Twoja opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  NordVPN
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o NordVPN

  Twoja opinia