Nitro Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Nitro

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

B
Baran
Nitro to wspaniała platforma do pracy z dokumentami i podpisem elektronicznym. Byłem bardzo zadowolony, korzystając z ich usługi. Moja firma potrzebowała szybkiej i wydajnej metody podpisywania ist...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Świetna platorma do pracy z dokumentami

  Nitro to wspaniała platforma do pracy z dokumentami i podpisem elektronicznym. Byłem bardzo zadowolony, korzystając z ich usługi. Moja firma potrzebowała szybkiej i wydajnej metody podpisywania istotnych umów online, a Nitro dostarczyło dokładnie to, czego potrzebowaliśmy. Oprogramowanie jest bezproblemowe oraz intuicyjne w obsłudze. Nie miałem trudności przy tworzeniu nowych dokumentów czy dodawaniu podpisów elektronicznych na już istniejących plikach PDF. W ofercie Nitro znajdziesz wiele narzędzi do poprawy efektywności pracy ze swoimi dokumentami - od OCR (rozpoznawanie tekstu), po funkcje pozwalające przesłać pliki między innymi użytkownikami za pomocą jednego kliknięcia! Co więcej, stworzone przez firmę raporty analityczne są nieocenionym źródłem informacji o twojej pracy i jej wynikach. Jeśli szukasz wydajnego rozwiązania dla Twoich potrzeb biznesowych lub prywatnych dokumentów, polecam Ci Nitro - ich produkty są pierwszej klasy!


Inni również oglądali

Logo HelloPrint

HelloPrint

1 opinie

O sklepie HelloPrint Właścicielem sklepu HelloPrint jest firma Helloprint B.V. z siedzibą w Rotterdamie w Holandii, mieszcząca...

Logo Go Daddy

Go Daddy

1 opinie

O firmie Go Daddy GoDaddy napędza jedną z największych platform cloudowych na świecie, dedykowaną małym, niezale&...

Logo Tiqets

Tiqets

1 opinie

Jaką następną atrakcję turystyczną planujesz zobaczyć? A może wybierasz się do galerii albo muzeum? Kultura...

Logo Zaplo

Zaplo

1 opinie

ZaskoczyÅ‚y CiÄ™ nieoczekiwane wydatki? Potrzebujesz gotówki i szukasz odpowiedniej instytucji? Weż po&Ar...