McAfee

Wszystkie opinie

McAfee

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

S
Stefan 2233
Mam ochronę antywirusową McAfee na moim komputerze od 2 lat, więc zbliżając się do trzeciego roku otrzymałem zwykłą wiadomość McAfee dotyczącą odnowienia. Uznałem, że oferta odnowienia jest o wiele...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  antywirus

  Mam ochronę antywirusową McAfee na moim komputerze od 2 lat, więc zbliżając się do trzeciego roku otrzymałem zwykłą wiadomość McAfee dotyczącą odnowienia. Uznałem, że oferta odnowienia jest o wiele za droga, a biorąc pod uwagę, że mój program Microsoft Word również się zbliża, zdecydowałem się kupić znacznie tańszy pakiet od Argos.

  Podczas próby zainstalowania „nowego”
  Oprogramowanie McAfee, natknąłem się na problemy i oprogramowanie nie chciało się przesłać. Skontaktowałem się z McAfee on-line, ale byli zagubieni i umówili się, że McAfee do mnie zadzwoni.
  Zrobili to, a po pewnym dochodzeniu powiedzieli, że mam „blokadę” (jego słowa nie są moje), ponieważ nie mam oprogramowania antywirusowego chroniącego moje Wi-Fi i przystąpili do informowania mnie o dostarczonych pakietach, które obejmowałyby moje Wi-Fi i PC, który moim zdaniem był zbyt drogi w setkach funtów.
  Krótko mówiąc, był to szantaż. Jedynym sposobem, w jaki miałem teraz rozwiązać mój problem, było porzucenie mojego oprogramowania antywirusowego firmy Argos kupionego przez firmę McAfee i zakup pakietu od McAfee tam, a następnie przez telefon. Brzmiał jak podejrzany sprzedawca tanich samochodów.
  Odrzuciłem jego ofertę, mówiąc, że muszę się nad tym zastanowić, na co wydawał się najbardziej poruszony.
  Nadal miałem trochę czasu na moim starym oprogramowaniu antywirusowym McAfee, więc postanowiłem pozostawić je do bliższej daty wygaśnięcia. Zgadnij co? Dziś nowe oprogramowanie antywirusowe Argos McAfee instalowane bez żadnych usterek.

  Więc wyciągnięte wnioski.
  1. Nie spiesz się z wgrywaniem nowego oprogramowania antywirusowego, gdy obecne oprogramowanie ma czas na uruchomienie.
  2. Więc McAfee – nie podobało mi się to, że zostałem przetrzymywany w celu „okupu”, dzwoniący z McAfee jasno dał do zrozumienia, że ​​w ogóle nie pomoże, chyba że kupię pakiet McAfee, który, jak powiedział, pokryje moje WiFi i mój komputer przed wirusami.
  McAfee Mam nadzieję, że to czytasz… powinieneś się wstydzić.


Inni również oglądali

Logo Hotspot Shield

Hotspot Shield

1 opinie

Nie znasz siÄ™ na VPN, ale wiesz, że warto je mieć? Zastanawiasz siÄ™ nad Hotspot Shield? Pewnie ...

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...