NiezależnaOpinia

  Opinie McAfee

  Wymiana danych jest elementem życia XXI wieku. Jesteśmy nieświadomi tego, iż z każdą sekundą przesyłamy między sobą ogromne ilości megabajtów. To jest dla nas całkiem naturalne, korzystamy z telefonów, zdalnie operujemy pralką czy innymi urządzeniami AGD, a już niedługo na stałe na naszych drogach zagoszczą autonomiczne samochody. Mało kto z nas myśli w tym momencie o tym, że wszystkie te urządzenia są wrażliwe na ataki złośliwego oprogramowania. Każdy ma gdzieś zainstalowane jakieś oprogramowanieantywirusowe i myśli, że to wystarczy, będąc totalnie nieświadomym zagrożenia, jakie czycha na każdym kroku.

  McAfee - na straży bezpieczeństwa Twoich danych.

  McAfee

  nie jest nowością na rynku. To potężna marka działająca już od 1987 roku. Firma założona w Stanach Zjednoczonych, obecnie jest rozsiana po całym globie i ma swoje biura nie tylko w Stanach czy Europie, ale również Azji, Afryce i Ameryce Łacińskiej. Ekipa z McAfee czuwa na straży w każdej chwili, nawet kiedy Ty śpisz.

  Ile warte jest Twoje bezpieczeństwo ?

  McAfee przygotowało ofertę dla każdego użytkownika. Bez względu na to czy kierujesz się ceną czy mnogością funkcji i rozwiązań, to bez wątpienia znajdziesz u nich to, czego potrzebujesz. McAfee oferuje aż 6 rozwiązań, które gwarantują Ci ochronę Twoich danych oraz Twoich urządzeń. Dla osób najmniej wymagających, potrzebującej podstawowej ochrony producent oferuje najmniej zaawansowany moduł McAfee AntiVirus. Jest to program przeznaczony dla jednego komputera z systemem Windows, który zapewnia ochronę podczas przeglądania sieci, korzystania z poczty elektronicznej i pobierania plików. Dla bardziej wymagających znajdziemy również AntiVirus Plus, Internet Security, Total Protection oraz LiveSafe. Czym różnią się one między sobą? Ceną i funkcjonalnością. Każdy kolejny wymieniony produkt jest droższy, ale niesie wiele dodatkowych rozwiązań, tak aby zapewnić odpowiednią ochronę, dla każdego kto jej potrzebuje. AntiVirus Plus w stosunku do wersji podstawowej nie jest ograniczony tylko do systemu Windows, a używać go można na wszystkich posiadanych przez siebie urządzeniach. Internet Security oferuje ochronę tożsamości dla każdego posiadanego urządzenia. LiveSafe zapewnia chroniony magazyn w chmurze. Pełne porównanie produktów, można znaleźć na specjalnie stworzonej do tych potrzeb zakładce na stronie producenta.

  Ogrom funkcji.

  Stworzone przez McAfee oprogramowanie ma służyć użytkownikowi. Lata pracy stworzyło produkt, który stale aktualizowany zapewni ochronę przed najróżniejszymi zagrożeniami czekającymi na nieświadomych użytkowników. McAfee oferuje wsparcie dla nieograniczonej liczby urządzeń i platform, również dla urządzeń mobilnych! O bezpieczeństwo w sieci zadba zapora sieciowa oraz funkcja bezpiecznego wyszukiwania. Nad Twoją pocztą e-mail czuwać będzie zabezpieczenie antyspamowe, a nad bezpieczeństwem Twoich pociech łatwa w obsłudze kontrola rodzicielska. McAfee to potężne narzędzie dla każdego!

  Pełne wsparcie każdego dnia.

  Ekipa McAfee każdego dnia pracuje nad tym, by na bieżąco wyłapywać nowe zagrożenia pojawiające się w sieci. Tysiące informatyków pracuje nad aktualizacjami do Twojego programu, tak abyś zawsze mógł na nim polegać. W każdej chwili McAfee gotowe jest na kontakt z Tobą, tak byś w razie problemów, mógł uzyskać od nich niezbędną pomoc. Służą ku temu rozwiązania na stronie kontaktowej, ale program antywirusowy również daje taką możliwość.

  Internet jest pełen przyjemności, ale również i zagrożeń. Nie pozwól by Twoje dane zostały zainfekowane szkodliwym oprogramowaniem. Wypróbuj McAfee już dziś i podziel się swoją opinią!

  McAfee
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o McAfee

  Twoja opinia