Luminar

Wszystkie opinie

Luminar

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Krzysiek
Oprogramowanie jest bardzo łatwe w użyciu, a jednocześnie jest to też bardzo wydajne narzędzie. 
Wszystko jest w najlepszym porządku. Oprogramowanie robi wszystko to co powinno.
Naprawdę dobry wybó...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  oprogramowanie do obróbki zdjęć

  Oprogramowanie jest bardzo łatwe w użyciu, a jednocześnie jest to też bardzo wydajne narzędzie. 
Wszystko jest w najlepszym porządku. Oprogramowanie robi wszystko to co powinno.
Naprawdę dobry wybór, szczególnie jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z obróbką zdjęć i post edycją i nie chce ci się uczyć Lightrooma czy PS. Oprogramowanie jest bardzo przystępne cenowo, bez opłat abonamentowych i bez kosztów zakupu.

  Wspaniały personel pomocy technicznej. Odpowiadają na pytania w błyskawicznym tempie. Klonowanie i stemplowanie nadal sprawiają, że mój komputer się zawiesza, jeśli używam ich dużo na jednym zdjęciu. Mam nadzieję, że ten błąd zostanie wkrótce naprawiony, ale w sumie uwielbiam to oprogramowanie i używam go codziennie!


Inni również oglądali

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Hola

Hola

2 opinie

Zapewne na co dzień korzystasz z Internetu i oferowanych przez niego możliwości. Codziennie przeglądasz swoje ulubione serwisy,...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...

Luminar

Interesujesz się fotografią? Jesteś profesjonalistą, a może robisz to hobbistycznie? Czy korzystasz z programów do obróbki zdjęć? Dziś każdy chce, aby jego fotografie wyglądały jak najlepiej. Poddaje się je obróbce i retuszuje, aby stały się bardziej atrakcyjne. Tym sposobem można eliminować niedoskonałości, uwydatniać głębię, czy też nadawać klimat. Fotografie można także przerabiać, czyli inaczej mówiąc – zmieniać obraz rzeczywisty łącząc np. kilka różnych zdjęć w jedno, dodając efekty specjalne, bądź usuwając jakieś elementy. Sposobów na obróbkę mamy wiele, należy jednak pamiętać o tym, że aby otrzymać profesjonalny i gustowny efekt, trzeba robić to umiejętnie i przy pomocy właściwych narzędzi.
O Luminar
Luminar to program służący do obróbki zdjęć stworzony przez firmę Skylum. Przedsiębiorstwo powstało w 2009 roku – by to wtedy zespół składający się z dwóch współzałożycieli – Paul Muzok oraz Dmitry Sytnik i nazywał się Macphun Software. Początki działalności opierały się o tworzenie aplikacji z różnych dziedzin, z czasem jednak twórcy dostrzegli, że chcą ukierunkować się na jedną dziedzinę tę, która ich fascynowała i dawała im najwięcej satysfakcji – fotografię. Zaczęli tworzyć innowacyjne technologie i pomysły, by rozwijać kreatywność fotografii. Był to przełomowy moment, w którym ta mała działalność stała się zespołem międzynarodowych pasjonatów tej dziedziny. Wtedy również nazwa firmy zmieniła się na Skylum. Z upływem czasu rzesza klientów się powiększała, co twórcy uważają, za największe osiągniecie i dumę, dzięki nim zostali zwycięzcami wielu nagród branżowych. Ich głównym celem jest zapewnienie właściwego oprogramowania do pracy fotografów, którym zależy na profesjonalnych, kreatywnych i wyjątkowych zdjęciach.
Oferta Luminar
W ofercie firmy Skylum możemy dostrzec dwa rodzaje oprogramowania Luminar, są nimi: Luminar AI oraz Luminar Neo. Neo zacznie swoją pracę w 2022 roku. Natomiast AI swoją pracę rozpoczął w 2020 roku. Jest to „Artificial intelligence”, jak wskazuje skrót AI  - sztuczna inteligencja w najnowszej wersji standardowego programu, służącego do obróbki fotografii, jakim jest Luminar. Ten zaczął rozkwitać w 2018 roku, zmieniając się w Luminar 3. Z biegiem czasu pod koniec 2019 roku wyszła jego wyższa wersja – Luminar 4, która była płatna. W tej wersji postawiono na prostotę użytkowania za pomocą zbioru suwaków, jedną ze zdolności jest zamiana nieba na inne dostępne w zasobach, czy też maskowanie. Wersję Luminar AI uruchamia się, logując na swoje konto i aktywując oprogramowanie. Twórcy chcieli, aby program mógł być użytkowany przez wszystkich, dlatego interfejs skomponowano w sposób prosty i czytelny. Wiele zaawansowanych możliwości działa domyślnie, co ma ułatwiać pracę użytkownikom. Na podstawie obrabianej fotografii program podpowiada, którego z gotowych styli można użyć, aby uzyskać najlepszy efekt. Jest to rezultat sztucznej inteligencji, która zbiera i analizuje wiele zdjęć, sprawdzając, co jest najczęściej wybierane. Ta wersja Luminar stawia na szybkość edycji za pomocą gotowych efektów, nie skupiając się w znacznym stopniu na samym procesie wprowadzania zmian. Luminar AI posiada również tryby przeznaczone obróbce zdjęć portretowych takie jak: Body AI, Face AI. Dzięki nim można poddać obróbce twarz i ciało zmieniając ich kolor i kształt. Tryb Iris AI pomóc może w zmianie wyglądu oczu, natomiast Skin AI koryguje wszelkie skórne niedoskonałości. Oprócz tego program pomaga uwydatnić szczegóły, kadruje, poprawia kolor. Koszt dla nowych użytkowników to 69 dolarów w przypadku licencji jednostanowiskowej lub 79 dolarów dla dwóch stanowisk. Otrzymywane licencje są dożywotnie.
Plusy, minusy i uwagi dotyczące Luminar
Czy znasz program Luminar? Korzystałeś z niego i możesz opowiedzieć, jakie jest Twoje doświadczenie? Czy obróbka zdjęć za jego pomocą jest przyjemna i daje żądane efekty? Zostaw nam swójfeedback, na pewno pomożesz w podjęciu decyzji innym użytkownikom, którzy chcą wypróbować swoich sił w obróbce.