InVideo

Wszystkie opinie

InVideo

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Malwina
W dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest to jak prezentujemy naszą firmę. Estetyka, obraz, wizualizacje to to co najbardziej przykuwa uwagę. Nie bez powodu reklamy w telewizji tak dużo kosztują....Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  usługi tworzenia wideo

  W dzisiejszych czasach niezwykle ważne jest to jak prezentujemy naszą firmę. Estetyka, obraz, wizualizacje to to co najbardziej przykuwa uwagę. Nie bez powodu reklamy w telewizji tak dużo kosztują. Nie każdy jest jednak w stanie produkować filmy. Mam niewielką firmę i chciałam stworzyć filmik promocyjny, który mogłabym wrzucić na youtuba, Instagrama, facbooka i na naszą stronkę. Zaczęłam więc szukać informacji jak to zrobić, myślałam, żeby kogoś zatrudnić i tak natrafiłam na invideo. Mają bardzo szeroki szereg usług związanych z produkcją wideo, nie jest trudno się tego nauczyć i można zacząć tworzyć samemu treści wideo dla firmy czy nawet dla zabawy. Ciekawa platforma.


Inni również oglądali

Logo Hotspot Shield

Hotspot Shield

1 opinie

Nie znasz siÄ™ na VPN, ale wiesz, że warto je mieć? Zastanawiasz siÄ™ nad Hotspot Shield? Pewnie ...

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...