NiezależnaOpinia

  Opinie HRlink

  HRlink to nowoczesna aplikacja do zarządzania rekrutacją, multipostingu ogłoszeń rekrutacyjnych na portale ogłoszeniowe oraz zarządzania bazą kandydatów i komunikacją. HRlink tworzy innowacyjne, praktyczne i przyjazne rozwiązania informatyczne, dedykowane dla osób zajmujących się rekrutacją i selekcją. System HRlink to nie tylko znakomite narzędzie do publikacji ogłoszeń oraz zarządzania projektami rekrutacyjnymi i kandydatami online. Za pośrednictwem HRlink możesz nabyć całą gamę usług i produktów rekrutacyjnych, oferowanych przez najlepsze media rekrutacyjne. Brokerski model współpracy pozwala HRlink oferować unikalne pakiety usług w konkurencyjnych cenach.

  Misja HRlink

  Misja HRlink to szanować czas i ograniczać koszty klientów, unowocześniać procesy e-rekrutacji, kreując innowacyjne i bezpieczne rozwiązania informatyczne. HRlink jest laureatem Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2018 i rankingu Deloitte Technology Fast 50Central Europe. Ze wzrostem przychodów w latach 2014-2017 na poziomie 466%, w tym prestiżowym rankingu HRlink zajęła 26. miejsce spośród firm z 10 krajów i jednocześnie 7. miejsce wśród polskich firm.

  Oferta HRlink

  W ofercie HRlink znajdziesz:

  1) Ogłoszenia indywidualne. Z doświadczenia HRlink wie, że w zależności od regionu, poziomu wykształcenia i doświadczenia, osoby poszukujące ofert pracy, korzystają z różnych serwisów i portali rekrutacyjnych, kierując się subiektywną oceną oraz przyzwyczajeniami. Wychodząc naprzeciw swoim klientom, HRlink posiada w ofercie ogłoszenia indywidualne w różnych szatach oraz z różnym okresem publikacji, oferowane przez najpopularniejsze portale rekrutacyjne.

  2) Unikalne pakiety rekrutacyjne. Dbając o maksymalną skuteczność publikowanych ogłoszeń, dążąc do uzyskania większej ilości ciekawych i różnorodnych aplikacji CV HRlink przygotował dla Ciebie różne, niepowtarzalne na rynku konfiguracje pakietów rekrutacyjnych. Główna zaleta pakietów to możliwość eksportu ogłoszeń jednocześnie na kilka portali rekrutacyjnych, co stwarza możliwość dotarcia do jak największego grona potencjalnych, wartościowych kandydatów. Niezależnie od przygotowanych przez HRlink pakietów, możesz dowolnie łączyć różne produkty, komponując własny pakiet. Kupując jednocześnie kilka różnych produktów, otrzymujesz większe rabaty i znacząco optymalizujesz koszty rekrutacji.

  3) Usługi, wspierające efektywność ogłoszeń. W ofercie HRlink znajdziesz również pozostałe usługi, wspierające efektywność publikowanych ogłoszeń. W szczególności są to odświeżenia ogłoszeń, wyróżnienia na liście wyników wyszukiwania, pozycjonowanie ogłoszeń, usługi mailing do bazy kandydatów itp.

  Zalety HRlink

  HRlink wie jak cenna jest oszczędność czasu i uporządkowanie pracy rekrutera. Właśnie dlatego stworzył system do zarządzania rekrutacją, który:

  - Zwiększa efektywność wykonywanej przez rekruterów pracy — w HRlink jest wprowadzona automatyczna publikacja ofert pracy w wielu źródłach jednocześnie.

  - W systemie jest możliwość planowania spotkań i zadań, która pozwala zapanować nad kalendarzem.

  - Pomaga uporządkować proces komunikacji z kandydatem. Wbudowany w HRlink system powiadomień pozwala zapanować nad komunikacją z kandydatem, a zachowane archiwum korespondencji skraca proces decyzyjny.

  - Ułatwia wyszukiwanie i analizę informacji o kandydatach, dzięki jednej bazie danych i dodawaniu notatek i etykiet. Eliminując rozproszenie źródeł danych upraszcza proces tworzenia raportów i podejmowanie decyzji dotyczącej zatrudnienia danego kandydata.

  - Wspiera rekruterów w podejmowaniu właściwych decyzji, w tym celu wdrożył statystyki i raporty z rekrutacji, które pomagają w skutecznym pozyskaniu kandydatów z najlepszych źródeł.

  - Umożliwia współdzielenie zadań i koordynację prac za pomocą podziału użytkowników na role.

  - Optymalizuje procesy aplikowania kandydatów, za pomocą automatycznych formularzy aplikacyjnych, spersonalizowanych pod daną rekrutację.

  Podziel się swoją opinią!

  Masz życzenie odnośnie do HRlink? Podziel się swoją opinią na ten temat! Twoja opinia może się przydać innym użytkownikom.

  HRlink
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o HRlink

  Twoja opinia