NiezależnaOpinia

  Opinie ExpressVPN

  Sieć VPN lub Wirtualna Sieć Prywatna to bezpieczny tunel między dwoma lub większą ilością urządzeń. Sieci VPN są używane do ochrony prywatnego ruchu w sieci przed węszeniem, ingerencją i cenzurą. ExpressVPN może również działać jako serwer proxy, umożliwiając anonimowe przeglądanie sieci z dowolnego miejsca.

  6 sposobów, jak ExpressVPN może Ci pomóc

  - Ukryj swój adres IP i lokalizację. Używaj ExpressVPN do ukrywania Twojego adresu IP i lokalizacji. Wybieraj spośród 160 lokalizacji serwerów VPN zlokalizowanych w Azji, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i w obu Amerykach - dowolne z 94 krajów na świecie.

  - Szyfruj swoje rozmowy. Sieć VPN wykorzystuje silne 256-bitowe szyfrowanie zabezpieczające Twoje dane. Przeglądaj sieć korzystając z hotspotów Wi-Fi (np. na lotnisku lub kawiarni) wiedząc, że Twoje hasła, e-maile, zdjęcia, dane bankowe oraz inne poufne informacje są nie można go przechwycić.

  - Oglądaj to, co lubisz. Streamuj wszystkie swoje seriale i filmy z niesamowitą prędkością w HD na dowolnym urządzeniu. ExpressVPN zoptymalizował swoją sieć, by zapewnić najszybszą prędkość z nieograniczonym transferem. Pobieraj wszystko w kilka sekund i korzystaj z czatu wideo bez buforowania.

  - Odwiedzaj blokowane witryny z dowolnego miejsca na świecie. W prosty sposób odblokować strony i usługi, takie jak Facebook, Twitter, Skype, YouTube i Gmail. Zdobądź to, czego chcesz nawet jeśli nie jest to dostępne w Twoim kraju lub jeśli Twoja sieć w szkole lub biurze ogranicza Ci dostęp.

  - Uwolnij się od cenzury i nadzoru. Powstrzymaj szpiegów poprzez rząd, administratorzy sieci i Twój dostawca usług internetowych. Dzięki ExpressVPN chroniącemu Twoją aktywność online nikt nie może czytać Twoich danych, sprawdzać, które witryny odwiedzasz, ani ograniczać ruchu, jak np. streaming wideo.

  - Znajdź oferty i walcz z reklamami. Poprzez ukrywanie Twojego adresu IP oraz lokalizacji, ExpressVPN utrudnia stronom i serwisom osób trzecich naliczanie różnych cen lub stosowanie reklamy ukierunkowanej na podstawie lokalizacji.

  Aplikacje VPN dla każdego urządzenia

  ExpressVPN działa bez zarzutu na wszystkich Twoich urządzeniach, jak komputer, laptop, smartfon, router, czy tablet. Wystarczy zainstalować łatwe w obsłudze aplikacje VPN na dowolnym urządzeniu. Możesz być połączony z maksymalnie trzema urządzeniami w tym samym momencie. Jakiekolwiek umiejętności techniczne nie są wymagane. Zarejestruj się, zainstaluj aplikację i kliknij „Włącz”, żeby się połączyć. ExpressVPN zaprojektował swoje oprogramowanie tak, by było zrozumiałe dla każdego. ExpressVPN posiada aplikacje dla Windowsa, Maca, iOS, Androida, Routerów i Linuxa. ExpressVPN działa z każdym połączeniem internetowym, w tym przewodowym, bezprzewodowym (Wi-Fi) oraz z sieciami komórkowymi. Prywatność stanowi fundamentalne prawo. ExpressVPN nie przechowuje rejestrów połączeń ani aktywności oraz nigdy nie udostępnia Twoich danych nikomu.

  30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

  Wypróbuj ExpressVPN bez ryzyka. Uzyskaj pełen zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni, bez pośpiechu, bezstresowo. Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z prędkości, bezpieczeństwa i wygody ExpressVPN, to po prostu możesz skontaktować się z pomocą techniczną poprzez czat na żywo lub e-mail. Pełna kwota zostanie zaksięgowana poprzez wykorzystaną przez Ciebie metodę płatności jak najszybciej.

  Podziel się opinią!

  Co sądzisz o ofertach ExpressVPN? Masz życzenie odnośnie do usług tej firmy? Każda opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Nawet krótki komentarz może pomóc w podjęciu właściwej decyzji.

  ExpressVPN
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o ExpressVPN

  Twoja opinia