CyberGhost VPN

Wszystkie opinie

CyberGhost VPN

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...

Logo HelloSmart

HelloSmart

1 opinie

Zdarza się, że jesteś w sytuacji która wymaga sprawdzenia i porównania dziesiątek produktów z oferty wielu...

CyberGhost VPN

Chcesz pozostać anonimowy w internecie? Dręczy cię to że nie możesz skorzystać ze strony ponieważ ma blokadę regionu? Brakuje ci prywatności w internecie? Nikt nie lubi być obserwowany czy śledzony – nawet jeśli nie ma nic do ukrycia. Dlatego tak ważna jest lepsza ochrona swojej prywatności. Gdy korzystasz z przeglądarki za pośrednictwem VPN, Twój ruch jest szyfrowany, więc nikt nie może zobaczyć, co robisz online.
VPN służy do zabezpieczania połączenia za pośrednictwem publicznej sieci Wi-Fi, dzięki czemu możesz przeglądać strony z zachowaniem pełnej prywatności. Hakerzy używają wielu metod kradzieży danych w publicznych hotspotach, ale dzięki VPN ruch online jest dla nich niewidoczny.
Dlatego też, powinieneś się zastanowić czy nie skorzystać z oprogramowania VPN.
Na tej stronie znajdziesz doświadczenia użytkowników z firmą CyberGhost VPN, które pomogą
ci zdecydować czy ich produkty są opłacalne. Recenzje i komentarze użytkowników mogą być kluczowe w zapoznaniu się jak dobra dana firma jest.

O CyberGhost VPN:
Spółka CyberGhost została założona w 2011 roku w Bukareszcie w Rumunii, jest twórcą  rozwiązań ochrony prywatności i bezpieczeństwa na świecie. Spółka chroni i anonimizuje obecność w internecie ponad 36 milionów użytkowników na całym świecie. CyberGhost chroni prywatność jako podstawowe prawo człowieka. Jako pierwsza spółka z branży opublikowała sprawozdanie na temat przejrzystości, a także zbudowała nową, zorientowaną na użytkownika technologię kryptograficzną przyszłości.
W skład zespołu CyberGhost wchodzi obecnie ponad 70 profesjonalistów, posiadających mocne zaplecze informatyczne. Zespoły mają siedzibę zarówno w Rumunii, jak i w Niemczech. Dzięki obu zespołom, które łączy wspólne credo – anonimowość w internecie – CyberGhost jest czołowym zwolennikiem i promotorem praw człowieka, wolnego społeczeństwa oraz kultury internetowej bez cenzury.

Produkty i Usługi CyberGhost VPN:
Za pomocą CyberGhost VPN możesz wykupić usługę VPN. VPN działa w następujący sposób: przekierowuje ruch na specjalny serwer, dzięki czemu wszystkie Twoje działania online pozostają niewidoczne. Strony internetowe i Twój dostawca usług internetowych (ISP) nie będą widzieć Twoich działań w sieci. VPN przekierowuje cały ruch internetowy przez zdalny serwer VPN. W jaki sposób? VPN tworzy wirtualne połączenie między Twoim urządzeniem a Internetem. Następnie przesyła wszystkie dane online przez zaszyfrowany tunel.
CyberGhost VPN oferuje:
Ukrywanie twojego adresu IP - Twój adres IP to unikalny ciąg liczb przypisany do Twojego urządzenia podczas łączenia się z Internetem
Ochronę prywatności - Wielu dostawców usług internetowych i firm sprzedaje Twoje dane reklamodawcom lub marketerom. To dla nich łatwy sposób na zarabianie pieniędzy.
Zwiększenie bezpieczeństwa - Sieci VPN eliminują ryzyko ujawnienia danych osobowych cyberprzestępcom.
Dostęp do treści podczas pobytu za granicą - Jeśli odwiedzasz któryś z krajów w Ameryce, może się okazać, że dostęp do europejskich witryn lub platform internetowych, w tym internetowych publikacji prasowych, banków czy witryn zakupowych, będzie ograniczony. Dzięki usłudze VPN możesz obejść ograniczenia geograficzne i uzyskać dostęp do wszystkich potrzebnych Ci witryn.
Zminimalizowanie swojego cyfrowego śladu - Podczas każdej sesji przeglądania zostawiasz ślady. Odwiedzane witryny, przesyłane zdjęcia i interakcje w mediach społecznościowych to okruchy rozsiane przez Ciebie w sieci.

Podziel się swoją opinią!
Wykorzystywałeś kiedyś usługę VPN na CyberGhost VPN? Jakie były twoje doświadczenia? Z chęcią się dowiemy jaka jest twoja opinia. Krótka ocena z pewnością pomoże stwierdzić czy jest to firma warta odwiedzin. Prędkość działania była satysfakcjonująca? Wszystko działało według opisu? To zaledwie kilka pytań na które możesz odpowiedzieć w recenzji. Zachęcamy również do przejrzenia opinii na temat innego rodzaju oprogramowania.