NiezależnaOpinia

  Opinie Brutto

  O portalu Brutto

  Właścicielem portalu Brutto jest firma Brutto sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Inżynierskiej 8, 03-422 Warszawa, zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000631388, REGON 365116501, NIP 7123316804.

  Oferta w portalu Brutto

  Oferta portalu Brutto jest kierowana wyłącznie do firm. Firma zajmuje się finansowaniem zakupów i sprzedaży.
  Szybka płatność za wystawione faktury umożliwia zamianę faktury na gotówkę bez konieczności oczekiwania na płatność od kontrahentów. W oparciu o siłę swoich kontrahentów uzyskasz limit finansowania. Limity przyznawane nawet najmniejszym firmom. Limit maksymalnie do 200 000 PLN. Dzięki niskim opłatom możesz tanio pozyskać gotówkę na rozwój swojego biznesu. Środki otrzymasz nawet w 60 minut. Opłata już od 1,9% miesięcznie. Możesz skorzystać z możliwości weryfikacji kontrahenta oraz wsparcia w jego monitoringu i windykacji. A także z dodatkowych 14 dni na spłatę otrzymanych pieniędzy w razie problemów z terminową spłatą faktury przez kontrahenta. Aby skorzystać z finansowania sprzedaży musisz się zarejestrować i dodać fakturę. Prześlij fakturę do sfinansowania lub zaimportuj swoje faktury sprzedażowe dzięki integracji z partnerami Brutto. Złóż wniosek o finansowanie wybranej faktury bez żadnych zobowiązań. Otrzymasz propozycję bezpieczny limit finansowy, w ramach którego będzie wypłacana Tobie gotówkę za wystawione przez Ciebie faktury. Zaakceptuj warunki finansowania faktury kodem otrzymanym przez sms, a środki znajdą się na Twoim rachunku nawet w ciągu 60 minut. Brutto będzie oczekiwać spłaty faktur w terminie ich płatności od Twoich odbiorców. Wartość faktury brutto od 1000 do 50000 PLN. Okres finansowania faktury od 8 do 120 dni. Przykładowo za fakturę na 10000 PLN brutto i okresie finansowania faktury 30 dni, koszt netto to 187,40 PLN. Na konto otrzymasz 9769,50 PLN.
  Drugą oferowaną opcją przez portal Brutto jest finansowanie zakupów. Firma Brutto opłaci Twoje zakupy firmowe, a środki zwrócisz im w miesięcznych ratach. Możesz otrzymać limit do 100 000 PLN. Opłata od 2,5% miesięcznie, a decyzja otrzymasz w ciągu 2 godzin. Sam wybierz liczbę rat, w jakich chcesz opłacić zakup. Rozwiązanie to jest alternatywą dla najmniejszych i średnich firm, które mają problemy z uzyskaniem bankowego kredytu dla firm. Możesz terminowo regulować swoje zobowiązania i budować obraz swojej firmy jako rzetelnego partnera finansowego. Aby skorzystać z tej opcji finansowania musisz się zarejestrować i dodać fakturę. Prześlij fakturę do opłacenia lub zaimportuj swoje faktury kosztowe dzięki integracji z partnerami Brutto. Następnie złóż wniosek o finansowanie wybranej faktury bez żadnych zobowiązań. Na podstawie wyciągu z Twojego rachunku firmowego Brutto przyzna Ci limit na zakupy. Zaakceptuj warunki finansowania kodem otrzymanym przez sms, a środki zostaną przelane Twojemu dostawcy. Spłacaj zobowiązanie w ratach dopasowanych do Twoich możliwości finansowych. Masz możliwość finasowania wartość zakupu do opłacenia od 10000 do 20000 PLN w ratach 3, 6, 9 oraz 12. Przykładowo za wartość zakupu do opłacenia 10000 PLN w 12 ratach, miesięczna rata wyniesie 914,58 PLN, a całkowity koszt 974,96 PLN (koszt miesięczny bez podatku).

  Co sądzisz o ofercie Brutto?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Brutto? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy portalu jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd portalu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług portalu jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat portalu i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od portalu.

  Kiszonka z Kukurydzy Usługi Rolnicze Tomasz Zduńczyk 2020

  Brutto
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Brutto

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Brutto jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Brutto. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Brutto?

  Brutto działa głównie w kategorii Usługi, a dokładniej w Loans, Inwestycja.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Brutto . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.