Avira

Wszystkie opinie

Avira

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Kaspersky

Kaspersky

1 opinie

O sklepie Kaspersky Właścicielem sklepu internetowego Kaspersky jest firma Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. z Warsszawe. Kasper...

Logo Hola

Hola

2 opinie

Zapewne na co dzień korzystasz z Internetu i oferowanych przez niego możliwości. Codziennie przeglądasz swoje ulubione serwisy,...

Logo Adobe

Adobe

1 opinie

Każdy z nas używa oprogramowania komputerowego, nawet w tej chwili. Często się nad tym nie zastan...

Logo K7 Computing

K7 Computing

1 opinie

Żyjemy w cyfrowej erze, a jej znakiem szczególnym jest ogromna liczba osób, które na co dzień korzystają z dobr...

Avira

Ze względu na ogromny postęp technologiczny, jaki ma miejsce od dobrych kilku lat, rośnie popyt na przedsiębiorstwa zajmujące się oferowaniem produktów i usług związanych z ochroną systemu oraz znajdujących się na nim danych. Do jednej z tego typu firm należy Avira, z której usług korzystają tysiące użytkowników na całym świecie. Co warto wiedzieć o tym przedsiębiorstwie? Na naszym portalu przedstawiamy najważniejsze informacje na jego temat.  Umożliwiamy także pozostawienie swojej opinii na jego temat, jak również zapoznanie się z opiniami innych osób, które dotychczas korzystały z produktów i usług oferowanych przez Avira.

 

Czym jest Avira? Informacje dotyczące firmy

Avira to firma specjalizująca się w tworzeniu oprogramowań zabezpieczających. Jej historia rozpoczęła się w 1986 roku, w Niemczech. Jej prezesem jest Travis Witteveen. Przedsiębiorstwo to jest laureatem licznych nagród - zdobyło m.in. takie tytuły, jak "Best product" (ang. najlepszy produkt), "Best protection" (ang. najlepsza ochrona) oraz "Best usability" (ang. najlepsza przydatność).

 

Produkty i usługi oferowane przez Avira

Najbardziej popularnym produktem oferowanym przez niemieckie przedsiębiostwo Avira jest darmowy program antywirusowy o nazwie Avira Free Antivirus, który jest przeznaczony dla systemu operacyjnego Windows. Chroni on komputer nie tylko przed złośliwym oprogramowaniem, ale także utratą środków finansowych podczas korzystania z bankowości internetowej. Korzystanie z Avira Free Antivirus pozwala również na wyczyszczenie komputera ze zbędnych plików i przyspieszenie jego pracy, co ma wpływ na zwiększenie produktywności. Oprócz tej podstawowej wersji programu antywirusowego, przeznaczonej do użytku domowego, przedsiębiorstwo oferuje też nieco bardziej zaawansowane wersje, m.in. Internet Security for Windows, Avira Prime oraz Anti-malware. Tego typu produkty są dostępne także dla systemów operacyjnych macOS, iOS oraz Android (smartfony). Oprócz wyżej wspomnianych antywirusów, przedsiębiorstwo Avira zajmuje się też tworzeniem oprogramowań przeznaczonych typowo do ochrony prywatności danych (np. Avira Browser Safery). W przypadku wszystkich oferowanych produktów dostępne są różne pakiety - miesięczne, roczne, a także dwu- i trzyletnie.

Wszystkie oprogramowania oferowane przez to przedsiębiorstwo można bezpłatnie pobrać lub zakupić online - za pośrednictwem jego oficjalnej strony internetowej. Żeby móc korzystać z wybranego programu, należy klinkąć w odpowiedni przycisk - "Download now", "Get started for free" lub "Buy now". Wówczas klient zostanie przeniesiony na odpowiednią stronę, na której można uzyskać program.

 

Opinie klientów, skargi oraz recenzje produktów oferowanych przez Avira

Darmowe oprogramowania antywirusowe zdecydowanie są najbardziej powszechną formą ochrony komputera wielu użytkowników. Nie ulega jednak wątpliwości, że słowo "darmowy" nie wzbudza zbytnio zaufania, gdyż po odbyciu okresu próbnego, użytkownik musi zazwyczaj wykupić pełną wersję programu. Jak wygląda to w przypadku produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo Avira? Czy warto zwrócić na nie swoją uwagę? Czy ceny są konkurencyjne? Zależy nam, aby użytkownicy zaglądający na nasz portal mogli zapoznać się z rzetelnymi opiniami dotyczących tego przedsiębiorstwa. W związku z tym, gorąco zachęcamy wszystkie osoby posiadające doświadczenie z oferowanymi przez nie produktami do pozostawienia swojego feedbacku.