AVG Antivirus Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

AVG Antivirus

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

N
Norbert Błaszczyk
Jestem bardzo zadowolony ze swojego doświadczenia z wykorzystaniem AVG Antivirus. To świetny program antywirusowy, który działa skutecznie i jest łatwy w użyciu. Pobranie i instalacja były proste, ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rewelacyjne działanie i darmowa opcja - Recenzja AVG Antivirus

  Jestem bardzo zadowolony ze swojego doświadczenia z wykorzystaniem AVG Antivirus. To świetny program antywirusowy, który działa skutecznie i jest łatwy w użyciu. Pobranie i instalacja były proste, a interfejs użytkownika jest przejrzysty i intuicyjny. AVG Antivirus oferuje wiele narzędzi ochronnych takich jak: skanowanie komputera w celu wykrycia wirusów oraz innych szkodliwych plików; filtrowanie spame sprawiającego wiele kłopotów ; funkcja blokowania zagrożeń internetowych takich jak phishing czy malware; itp. Program również zapewnia szyfrowanie połączenia VPN chroniące twoją prywatność podczas surfowania w sieci. Oprócz tego oferuje TuneUp zarządzający niepotrzebnymi danymi co przyspiesza system operacyjny urządzenie przenośne lub stacjonarne. Darmowa wersja programu AVG to niesamowita wartość dodana dla narzędzia antywirusowego. Jest to idealna opcja dla osób poszukujących dobrego sposobu na ochronę ich urządzeń przed wirusami bez ponoszenia kosztów.


Inni również oglądali

Logo HelloPrint

HelloPrint

1 opinie

O sklepie HelloPrint Właścicielem sklepu HelloPrint jest firma Helloprint B.V. z siedzibą w Rotterdamie w Holandii, mieszcząca...

Logo Go Daddy

Go Daddy

1 opinie

O firmie Go Daddy GoDaddy napędza jedną z największych platform cloudowych na świecie, dedykowaną małym, niezale&...

Logo Tiqets

Tiqets

1 opinie

Jaką następną atrakcję turystyczną planujesz zobaczyć? A może wybierasz się do galerii albo muzeum? Kultura...

Logo Zaplo

Zaplo

1 opinie

ZaskoczyÅ‚y CiÄ™ nieoczekiwane wydatki? Potrzebujesz gotówki i szukasz odpowiedniej instytucji? Weż po&Ar...