Aluramy Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Aluramy

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

S
Sobczak
Niedawno korzystałem z usług Aluramy i byłem bardzo zadowolony ze swojego doświadczenia. Zdecydowałem się na zamówienie antyramy na wymiar oraz ramki aluminiowej do oprawy dyplomu. Obsługa klienta ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Jakościowe ramki aluminiowe od Aluramy

  Niedawno korzystałem z usług Aluramy i byłem bardzo zadowolony ze swojego doświadczenia. Zdecydowałem się na zamówienie antyramy na wymiar oraz ramki aluminiowej do oprawy dyplomu. Obsługa klienta okazała się bardzo przyjazna i pomocna, udzieliła mi wszelkich informacji dotyczących dostępnych opcji i pomogła w wyborze najlepszych rozwiązań dla moich potrzeb. Co mnie naprawdę zachwyciło to jakość wykonania produktów. Ramka aluminiowa jest pięknie zaprojektowana i solidnie wykonana, a antyrama pasuje idealnie do mojego obrazu. Dodatkowo, ceny są bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych firm specjalizujących się w tym rodzaju akcesoriów. Ogólnie rzecz biorąc, polecam Aluramę każdemu, kto szuka profesjonalnej oprawy dla swoich dzieł sztuki lub dokumentów ważnych dla niego.


Inni również oglądali

Logo HelloPrint

HelloPrint

1 opinie

O sklepie HelloPrint Właścicielem sklepu HelloPrint jest firma Helloprint B.V. z siedzibą w Rotterdamie w Holandii, mieszcząca...

Logo Go Daddy

Go Daddy

1 opinie

O firmie Go Daddy GoDaddy napędza jedną z największych platform cloudowych na świecie, dedykowaną małym, niezale&...

Logo Tiqets

Tiqets

1 opinie

Jaką następną atrakcję turystyczną planujesz zobaczyć? A może wybierasz się do galerii albo muzeum? Kultura...

Logo Zaplo

Zaplo

1 opinie

ZaskoczyÅ‚y CiÄ™ nieoczekiwane wydatki? Potrzebujesz gotówki i szukasz odpowiedniej instytucji? Weż po&Ar...