NiezależnaOpinia

  Opinie aftermarket

  O serwisie aftermarket

  Właścicielem sklepu internetowego aftermarketjest firma AFTERMARKET.PL LIMITED z siedzibą na Cyprze, pod adresem: Chytron 3, Office 301, P.C. 1075 Nicosia, Cypr, wpisana do Rejestru Spółek (Registrar of Companies) prowadzonego przez Ministra Handlu, Przemysłu i Turystyki, pod numerem HE 245422.

  Oferta w serwisie aftermarket

  Jeśli szukasz odpowiedniej domeny internetowej dla swojego biznesu, na giełdzie domen aftermarket znajdziesz duży wybór interesujących nazw.
  Jak kupić domenę? Kupno domeny na giełdzie AfterMarket jest proste. Zacznij od wyszukania interesującej Cię domeny na liście domen dostępnych na sprzedaż - możesz to zrobić przeglądając kategorie tematyczne, wpisując słowo jakie powinno znajdować się w nazwie domeny albo przeszukując listę pod kątem innych kryteriów.
  Po znalezieniu domeny, złóż ofertę sprzedającemu, podając kwotę za jaką chcesz kupić domenę. Jeśli domena posiada cenę „Kup Teraz”, możesz nabyć ją od ręki za wskazaną kwotę, płatną jednorazowo lub rozłożoną na raty. Jeśli domena nie posiada ceny „Kup Teraz” lub zaoferowałeś kwotę, która jest od niej niższa, sprzedający rozpatrzy Twoją ofertę i zaakceptuje ją lub zgłosi własną kontrpropozycję, rozpoczynając negocjacje.
  Jeśli znaleziona domena jest wystawiona na aukcji, dołącz do licytacji składając swoją ofertę. Jeśli Twoja oferta będzie najwyższa w chwili zakończenia aukcji, zakupisz domenę. Po zakończeniu aukcji masz 7 dni na opłacenie zakupionej domeny.
  AfterMarket to jedna z największych giełd domen internetowych w Polsce. Posiada na sprzedaż ponad 100 tysięcy domen internetowych, dzięki temu mozsz znajdziesz domenę, która odpowiada Twoim potrzebom. Od nazw z najwyższej półki wartych setki tysięcy złotych po wyprzedaże domen za złotówkę – każdy zapewne znajdzie tutaj domenę dla siebie.
  Domeny w serwisie aftermarket są posegregowane w kategorie tematyczne, co pozwala Ci na szybkie przeglądanie interesujących Cię ofert. Oprócz szerokiego asortymentu domen oferują także zaawansowane narzędzia dla osób kupujących domeny. Swoją wymarzoną domenę internetową możesz kupić w transakcji jednorazowej albo na raty, negocjować cenę ze sprzedającym lub skorzystać z opcji „Kup Teraz”, licytować w aukcji a nawet wydzierżawić. W trakcie dzierżawy domeny możesz skorzystać także z prawa pierwokupu, co zapewnia, że nikt inny nie kupi dzierżawionej przez Ciebie domeny.
  AfterMarket to bezpieczna giełda domen w Polsce. Wszystkie transakcje przeprowadzane na giełdzie są zabezpieczone za pomocą mechanizmu Escrow, który chroni Cię na każdym etapie kupna domeny. Dzięki Escrow sprzedający otrzymuje wpłacone przez Ciebie środki dopiero na koniec transakcji, po przeniesieniu własności domeny.
  Dodatkowo, dzięki temu, że każda sprzedawana domena jest w chwili finalizacji transakcji utrzymywana w AfterMarket, masz gwarancje, że po wpłacie środków na pewno otrzymasz zakupioną domenę. To odróżnia tę giełdę od niektórych serwisów, gdzie nie masz pewności czy sprzedający wystawia na sprzedaż własne domeny ani czy na pewno przetransferuje kupioną przez Ciebie domenę po wpłacie środków.

  Co sądzisz o ofercie aftermarket?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z aftermarket? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług aftermarket jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat aftermarket i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od aftermarket.

  Bogusław Łęcina- Usługi Budowlano- Remontowe

  aftermarket
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o aftermarket

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy aftermarket jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o aftermarket. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje aftermarket?

  aftermarket działa głównie w kategorii Usługi, a dokładniej w Inne usługi.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na aftermarket . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.