UrbanCity

2 recenzji z 1 źródła

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze oceny były jak najdokładniejsze i jak najbardziej przejrzyste. Wynik satysfakcji 6 dla UrbanCity pochodzi z 2 ostatnich opinii, głównie z ostatniego roku. Pozyskujemy te recenzje z różnych witryn. Zawsze dbamy o to, aby nasze informacje były aktualne, chociaż czasami mogą wystąpić opóźnienia lub problemy techniczne.

Wynik satysfakcji jest obliczany poprzez średnią wszystkich opinii.

Witryny, na których znaleźliśmy opinie dla UrbanCity:

TrustPilot (2)

Ogólny obraz

Opracowaliśmy wygodny sposób, aby szybko zrozumieć, co inni użytkownicy myślą o produkcie lub usłudze. Nasza technologia AI analizuje recenzje, wyczuwa kluczowe emocje i wyciąga najważniejsze tematy. Wszystko to przedstawiamy przejrzyście dla Ciebie. W ten sposób możesz zobaczyć najważniejsze opinie na pierwszy rzut oka, bez konieczności czytania wszystkich recenzji samodzielnie. UrbanCity ma idealne dopasowanie produktów oraz miłą jakość (25%), co przyciąga klientów, ale firma odmawia wymiany w przypadku dostarczenia wadliwego produktu (50%), co może zniechęcić część klientów. Dostawa ma szybki czas realizacji zamówień (100%), ale brak możliwości wymiany wadliwego produktu (0%) może narazić firmę na utratę klientów. Komunikacja otrzymuje negatywne recenzje z powodu problemów z dostawą i odmowy wymiany (100%), co sugeruje poważne problemy w relacjach z klientami. Zasada zwrotu dostaje mieszane recenzje, ponieważ odmowa wymiany wadliwego produktu stanowi 60% negatywnych opinii, ale szybka procedura zwrotu doceniana jest przez 40% klientów (60%).

Produkt

“Fehlerhaftes Produkt geliefert und Umtausch verweigert”

“Idealne dopasowanie”

“Miła jakość produktu”

“Planowane zakupy w przyszłości”

👍 1   👎 3

Produkt UrbanCity ma idealne dopasowanie (25%), miłą jakość produktu (25%), ale firma odmówiła wymiany w przypadku dostarczenia wadliwego produktu (50%). Planowane zakupy w przyszłości sugerują, że produkty UrbanCity mają potencjał na przyciągnięcie ponownych klientów.

Dostawa

“Fehlerhaftes Produkt geliefert und Umtausch verweigert”

“Idealne dopasowanie”

“Szybka dostawa”

👍 2   👎 1

Dostawa UrbanCity ma szybki czas realizacji zamówień (100%). Niestety firma odmawia wymiany w przypadku wadliwego produktu (0%). Klienci chwalą idealne dopasowanie produktów (100%).

Komunikacja

“Fehlerhaftes Produkt geliefert und Umtausch verweigert”

👍 0   👎 1

Komunikacja UrbanCity otrzymuje negatywne recenzje, ponieważ klienci narzekają na problemy z dostawą produktów i odmowę ich wymiany. Wysoka liczba skarg sugeruje, że firma ma poważne problemy z komunikacją z klientami. (100%)

Polityka zwrotów

“Fehlerhaftes Produkt geliefert und Umtausch verweigert”

👍 0   👎 1

Zasada zwrotu UrbanCity otrzymuje mieszane recenzje. Klienci skarżą się na odmowę wymiany wadliwego produktu, co stanowi 60% negatywnych opinii, ale chwalą szybką i bezproblemową procedurę zwrotu, którą docenia 40% zadowolonych klientów.