Punkta

Wszystkie opinie

Punkta

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagraniczn...

Logo mtu24

mtu24

0 opinie

Lubisz wypoczywać za granicÄ…? Pewnie wiesz, że na wakacjach różne rzeczy mogÄ… s...

Logo LINK4

LINK4

0 opinie

LINK4 – pionier i lider ubezpieczeÅ„ w Polsce. Jedno z najczęściej wyróżnianych towarz...

Logo You Can Drive | ERGO Hestia

You Can Drive | ERGO Hestia

0 opinie

You Can Drive to marka Grupy ERGO Hestia, dedykowana internetowej sprzedaży ubezpieczeÅ„ komunikacyjnych. Jest to wyjÄ...

Punkta

Bardzo dobrze wiemy jak trudny może być wybór ubezpieczenia pojazdu. Na rynku znajdziemy bardzo dużo firm ubezpieczeniowych, jednak każda z nich będzie oferowała inne cenyi warunki ubezpieczenia dla naszego pojazdu.  Aby wybrać najlepsze dla siebie ubezpieczenie warto skorzystać z kalkulatorów i porównywarek, które analizują i zostawiają ze sobą oferty różnych firm ubezpieczeniowych. Chcesz ubezpieczyć swój pojazd? Szukasz oferty, która będzie najlepsza cenowo? Zależy Ci, aby ubezpieczenie było dostosowane do twoich potrzeb? Szukasz porównywarki, która znajdzie najlepszą ofertę ubezpieczeniową dla Ciebie w kilka minut? Na tej stronie znajdziesz opinii klientów oraz szczegóły dotyczące firmy Punkta, te specjalizuje się w obliczaniu i porównywaniu cen ubezpieczeń. Recenzje klientów są bardzo ważne, jeżeli chcemy poznać prawdziwą wartość firmy oraz dokonać odpowiedniego wyboru.

 

O filmie Punkta
Punkta to kalkulator i porównywarkaubezpieczeń samochodów. Kalkulator dostępny na ich stronie potrafi w 5 minut porównać ceny oraz zakres nawet 76 ofert ubezpieczeniowych. Umożliwia to na szybkie obliczenie dokładnej ceny ubezpieczenia OC i AC samochodu bez wychodzenia z domu. Firma Punkta posiada licencję agenta ubezpieczeniowego Komisji Nadzoru Finansowego, certyfikat serwisu Opineo oraz certyfikat GeoTrust. Certyfikaty i licencje dają klientom pewność, że mogą zaufać firmie.

 

Oferta oraz obsługa klienta firmy Punkta
Firma Punkta oferują możliwość porównywania cen ubezpieczeń oraz wybrania najlepszej polisy dla siebie. Aby obliczenia kalkulatora ubezpieczeń były jak najbardziej dokładne należy wypełnić dane w formularzu. Na cenę ubezpieczenia wpływają takie rzeczy jak marka, model pojazdu, rok produkcji czy chociażby pojemność silnika. Ważnym czynnikiem jest również fakt od jakiego czasu jesteśmy kierowcami, jaka jest nasza historia ubezpieczeniowa i wiek.  Szczególnie dla młodych kierowców bardzo trudne jest znalezienie atrakcyjnej cenowo polisy. Korzystając z kalkulatora OC i AC możemy znaleźć ubezpieczenie tańsze nawet o 486 zł.

Aby zakupić ubezpieczenie samochodu na stronie firmy Punkta, musimy najpierw uzupełnić formularz online wpisując dane pojazdu i kierowcy zgłoszonego do ubezpieczenia samochodów. Były uzupełnieniu wszystkich danych otrzymamy ofertę ubezpieczenia z dokładnymi cenami zakresami polis możemy otrzymać aż do 76 ofert.  Gdy wybierzemy odpowiadającą nam ofertę możemy przejść do zakupu, cały proces odbywa się bez wychodzenia z domu. Jednocześnie należy zaznaczyć, że korzystanie z kalkulatora jest bezpłatne oraz niezobowiązujące, jeżeli żadna z ofert przedstawionych na stronie nam nie odpowiada możemy w każdej chwili z niej wyjść.

W sytuacji, gdy jednak wolimy porozmawiać się agentem ubezpieczeniowym możemy umówić się na spotkanie online lub osobiste z agentem w naszej okolicy. W przypadku gdybyśmy mieli jakiekolwiek problemy z kalkulatorem lub pytania dotyczące zakupu ubezpieczenia, mamy możliwość skontaktowania się z obsługą klienta.  Kontakt możliwy jest przez LiveChat, infolinię lub mailowo.

 

Opinie klientów komplementy i skargi dotyczące firmy Punkta
Korzystasz z kalkulatora ubezpieczeń firmy Punkta? Jak oceniasz przedstawioną przez nich ofertę ubezpieczeniową? Czy spełniłam na twoje oczekiwania? Chętnie poznamy Twoje doświadczenia związane z tą firmą. Czy kalkulator działa bez zarzutu? Czy znalazłeś ubezpieczenie dla siebie? Jakie jest Twoje zdanie na temat bezpieczeństwa zakupów ubezpieczenia poprzez serwis Punkta? Korzystałeś z konsultacji z agentem ubezpieczeniowym? Jak oceniasz obsługa klienta? A może masz jakieś inne uwagi, którymi chciałbyś się podzielić? Daj nam znać, Twoja opinia jest bardzo ważna i może pomóc innym osobom w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia. Więcej opinii znajdziesz klikając tutaj.