Punkta : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Punkta

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Makowski
Zdecydowanie polecam korzystanie z porównywarki ubezpieczeń Punkta! W ciągu kilku chwil porównałam ceny oraz zakres OC i AC dla mojego samochodu, a także ubezpieczenia zdrowotne i turystyczne. Dzię...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Recenzja porównywarki ubezpieczeń 'Punkta'

  Zdecydowanie polecam korzystanie z porównywarki ubezpieczeń Punkta! W ciągu kilku chwil porównałam ceny oraz zakres OC i AC dla mojego samochodu, a także ubezpieczenia zdrowotne i turystyczne. Dzięki temu zaoszczędziłam dużo czasu i pieniędzy. Strona jest bardzo intuicyjna w obsłudze, więc nawet osoby nieobeznane z technologią bez problemu odnajdą się na stronie. Co więcej, oferowane przez Punkta ceny są naprawdę konkurencyjne. Warto również wspomnieć o doskonałej jakości usług klienta – pracownicy pomogli mi wybrać najlepsze dla mnie opcje ubezpieczenia oraz zaproponowali przystępne ceny. Jeśli szukasz szybkiej, łatwej i skutecznej metody na zaoszczędzenie pieniędzy podczas kupowania polis ubezpieczeniowych - Polecam kupować je za pośrednictwem Punkt.pl!


Inni również oglądali

Logo Aviva

Aviva

1 opinie

Aviva to jedna z instytucji oferujących bezpieczenia na życie, AC lub OC czy też wsparcie podczas zagranic...

Logo mtu24

mtu24

0 opinie

Lubisz wypoczywać za granicÄ…? Pewnie wiesz, że na wakacjach różne rzeczy mogÄ… s...

Logo You Can Drive | ERGO Hestia

You Can Drive | ERGO Hestia

0 opinie

You Can Drive to marka Grupy ERGO Hestia, dedykowana internetowej sprzedaży ubezpieczeÅ„ komunikacyjnych. Jest to wyjÄ...

Logo Proama

Proama

1 opinie

Proama to według Dziennika Ubezpieczeniowego najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, kt&oacut...