NiezależnaOpinia

  Opinie Surfshark

  O firmie Surfshark

  Serwis usługowy Surfshark należy do Surfshark Ltd. Siedziba firmy znajduje się w Wickhams Cay I, Road Town, Tortola, Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Podstawowym założeniem Surfshark jest humanizowanie ochrony prywatności online i opracowywanie narzędzi, które chronią prywatność użytkownika poza sferą wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Mimo że ma siedzibę w BVI, Surfshark ma globalnie rozproszony zespół działający w Niemczech, na Cyprze, w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Holandii, Filipinach, na Ukrainie i na Litwie.

  Oferta Surfshark

  Surfshark to zestaw narzędzi do ochrony prywatności opracowany, aby zapewnić użytkownikom możliwość płynnego zwiększenia bezpieczeństwa online. Pierwzym z nich jest Surfshark VPN. Usługa chroni Twoją tożsamość online, zachowasz prywatność przez cały czas i uzyskasz dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi. Kolejna usługa to BlindSearch ™ - prawdziwy tryb incognito dla wyszukiwań, których nikt nie chce widzieć. Usługa HackLock ™ umożliwia otrzymywanie powiadomienia w czasie rzeczywistym, gdy Twoje e-maile i hasła są narażone na włamanie. Dzięki CleanWeb ™ surfujesz w czystym cyber oceanie bez reklam, programów śledzących, złośliwego oprogramowania i prób phishingu. Zaufany DNS zaś umożliwia bezpieczne odblokowywanie treści ogólnych, blokowanie reklam, nie rejestrujesz żadnych danych. GPS Spoofing służy nie tylko zmianie adres IP, ale także fizycznej lokalizacji GPS w telefonie z Androidem, aby zwiększyć Twoją prywatność. Z usługą VPN od Surfsharkp możesz podróżować do USA lub 15 innych krajów bez opuszczania kanapy i cieszyć się 15 bibliotekami Netflix oraz odblokować inne usługi przesyłania strumieniowego. Whitelister - ta przydatna funkcja pozwala wybranym aplikacjom lub witrynom omijać połączenie VPN. Działa świetnie w bankowości. CleanWeb - Zapobiegaj atakom typu malware lub phishing. Ponadto możesz zapomnieć o istnieniu reklam i modułów śledzących. Kill Switch wyłącza połączenie internetowe, jeśli połączenie VPN zostanie zerwane. W ten sposób jesteś chroniony przez 100% czasu.
  1 subskrypcja. Nieograniczone urządzenia. Potrzebujesz tylko 1 subskrypcji, aby objąć każdy gadżet w domu. Pobierz aplikacje i korzystaj z Surfshark na wszystkich urządzeniach swojej rodziny. Uzyskaszdostęp do ponad 1700 serwerów w ponad 63 krajach.

  Subskrypcja

  na 1 miesiąc za 11,95 USD / mc. W subskrypcji na 24 miesiące zaoszczędzisz 83% - 1,99 USD / mc – płatność jednorazowa 47,76 USD. W subskrypcji na 12 miesięcy zaoszczędzisz 50% - płatność jednorazowa 71,88 USD. Wszystkie plany obejmują: CleanWeb, Whitelister, MultiHop, wyłącznik awaryjny. Usługa jest dostępna na: komputery stacjonarne i laptopy z system operacyjny Mac, Windows, Linux; na telewizory: Smart TV, FireTV, telewizor Apple; na telefony i tablety: iOS, Android; na konsole: Xbox i Playstation; oraz na przeglądarki Chrom i Firefox.

  Co sądzisz o ofercie Surfshark?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Surfshark? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy strona jest łatwa w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd strony? Jak działa aplikacja i na jakim urządzeniu z niej korzystasz? Jaki wybrałeś/aś rodzaj subskrypcji i dlaczego? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Surfshark jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Surfshark i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Surfshark.

  Recenzja SurfShark VPN - będzie godny konkurent dla NordVPN?

  Surfshark
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Surfshark

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Surfshark jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Surfshark. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Surfshark?

  Surfshark działa głównie w kategorii Telekomunikacja, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Surfshark . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.