NiezależnaOpinia

  Opinie Surfshark

  O firmie Surfshark

  Serwis usługowy Surfshark należy do Surfshark Ltd. Siedziba firmy znajduje się w Wickhams Cay I, Road Town, Tortola, Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Podstawowym założeniem Surfshark jest humanizowanie ochrony prywatności online i opracowywanie narzędzi, które chronią prywatność użytkownika poza sferą wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Mimo że ma siedzibę w BVI, Surfshark ma globalnie rozproszony zespół działający w Niemczech, na Cyprze, w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Holandii, Filipinach, na Ukrainie i na Litwie.

  Recenzja SurfShark VPN - będzie godny konkurent dla NordVPN?

  Oferta Surfshark

  Surfshark to zestaw narzędzi do ochrony prywatności opracowany, aby zapewnić użytkownikom możliwość płynnego zwiększenia bezpieczeństwa online. Pierwzym z nich jest Surfshark VPN. Usługa chroni Twoją tożsamość online, zachowasz prywatność przez cały czas i uzyskasz dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi. Kolejna usługa to BlindSearch ™ - prawdziwy tryb incognito dla wyszukiwań, których nikt nie chce widzieć. Usługa HackLock ™ umożliwia otrzymywanie powiadomienia w czasie rzeczywistym, gdy Twoje e-maile i hasła są narażone na włamanie. Dzięki CleanWeb ™ surfujesz w czystym cyber oceanie bez reklam, programów śledzących, złośliwego oprogramowania i prób phishingu. Zaufany DNS zaś umożliwia bezpieczne odblokowywanie treści ogólnych, blokowanie reklam, nie rejestrujesz żadnych danych. GPS Spoofing służy nie tylko zmianie adres IP, ale także fizycznej lokalizacji GPS w telefonie z Androidem, aby zwiększyć Twoją prywatność. Z usługą VPN od Surfsharkp możesz podróżować do USA lub 15 innych krajów bez opuszczania kanapy i cieszyć się 15 bibliotekami Netflix oraz odblokować inne usługi przesyłania strumieniowego. Whitelister - ta przydatna funkcja pozwala wybranym aplikacjom lub witrynom omijać połączenie VPN. Działa świetnie w bankowości. CleanWeb - Zapobiegaj atakom typu malware lub phishing. Ponadto możesz zapomnieć o istnieniu reklam i modułów śledzących. Kill Switch wyłącza połączenie internetowe, jeśli połączenie VPN zostanie zerwane. W ten sposób jesteś chroniony przez 100% czasu.
  1 subskrypcja. Nieograniczone urządzenia. Potrzebujesz tylko 1 subskrypcji, aby objąć każdy gadżet w domu. Pobierz aplikacje i korzystaj z Surfshark na wszystkich urządzeniach swojej rodziny. Uzyskaszdostęp do ponad 1700 serwerów w ponad 63 krajach.

  Subskrypcja

  na 1 miesiąc za 11,95 USD / mc. W subskrypcji na 24 miesiące zaoszczędzisz 83% - 1,99 USD / mc – płatność jednorazowa 47,76 USD. W subskrypcji na 12 miesięcy zaoszczędzisz 50% - płatność jednorazowa 71,88 USD. Wszystkie plany obejmują: CleanWeb, Whitelister, MultiHop, wyłącznik awaryjny. Usługa jest dostępna na: komputery stacjonarne i laptopy z system operacyjny Mac, Windows, Linux; na telewizory: Smart TV, FireTV, telewizor Apple; na telefony i tablety: iOS, Android; na konsole: Xbox i Playstation; oraz na przeglądarki Chrom i Firefox.

  Co sądzisz o ofercie Surfshark?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z Surfshark? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy strona jest łatwa w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd strony? Jak działa aplikacja i na jakim urządzeniu z niej korzystasz? Jaki wybrałeś/aś rodzaj subskrypcji i dlaczego? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Surfshark jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Surfshark i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Surfshark.

  Surfshark
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Surfshark

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Surfshark jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Surfshark. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Surfshark?

  Surfshark działa głównie w kategorii Telekomunikacja, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Surfshark com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!