NiezależnaOpinia

  Opinie PureVPN

  O firmie PureVPN

  Usługi oferowane przez PureVPN są własnością i są obsługiwane przez GZ Systems Limited, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Hongkongu, której główne miejsce prowadzenia działalności znajduje się pod adresem 36 / F, Tower Two, Times Square, 1 Matheson Street, Causeway Bay, Hongkong.

  Oferta PureVPN

  Usługi oferowane przez PureVPN to szybką transmisję strumieniową, anonimowe przeglądanie Internetu, zabezpieczenia, udostępnianie plików czy prywatność. PureVPN umożliwia natychmiastowy i nieograniczony dostęp do ulubionych treści takich jak filmy, programy telewizyjne lub wydarzenia sportowe. Twoja prywatność jest gwarantowana dzięki anonimowym adresom IP w sieci VPN, szyfrowaniu klasy wojskowej i globalnej sieci serwerów VPN.
  W ofercie jest usługa 7-dniowego okresu próbnego za 0,99 €. W ofercie premium użytkownicy mają możliwość na prezentowanie 12 bezpłatnych kont miesięcznych. Usługi VPN są z funkcja Internet Kill Switch zapewniającę kontrolę nad prywatnością, bezpieczeństwem i anonimowością, nawet w razie zerwania połączenia VPN. Dzięki funkcji dzielone tunelowanie możesz wybać, które dane mają być wysyłane przez usługodawcę internetowego, a które przez połączenie VPN. Jedno konto PureVPN umożliwia podłączenie do 10 urządzeń naraz. Firma zapewnia całodobowa pomoc techniczna. W zasobach firmy jest sieć ponad 2000 strategicznie rozmieszczonych serwerów. PureVPN umożliwia uczynienie z każdej publicznej sieci Wi-Fi sieć bezpieczną dla Toich danych. Z usługi PureVPN możesz korzystać na Windows, Mac, Android, iPhone, iPad, Linux, Chrome, Firefox. PureVPN jest kompatybilny również z Routers, Android TV, Amazon FireStick, Microsoft Surface, Kodi, Roku, Boxee box, Now TV Box, Raspberry Pi, Chrome cast, Play Station i Xbox.
  W wersji premium przekierowujący porty dodatek pozwala bezpiecznie uzyskać dostęp do urządzenia lub usługi z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto otrzymasz dedykowany adres IP zapewnia większą kontrolę nad swoją osobowością online i zwiększa bezpieczeństwo zasobów cyfrowych poprzez ograniczenie adresów IP umożliwiających dostęp do nich. A także otrzymasz dostęp do ponad 180 lokalizacji, ponad 2000 serwerów i 300 000 adresów IP.
  W ofercie masz do wyboru subskrypcję na 1-miesięc bez rabatu $9.60 za miesiąc, plan 7 dni próby + później 40% zniżki za $0.99 EUR (wszystkie funkcje premium) - $5.81 / mc po okresie próbnym (Po 7 dniach zostaniesz automatycznie objęty rocznym planem za S69.74) oraz plan 6 miesięczny - 27% zniżki - S6.99 miesięcznie. Każdy plan objęty jest 31-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.
  Do planów taryfowych możesz dodać Port Forwarding za S0.25. Dodatek ten pomaga bezpiecznie uzyskać dostęp do urządzenia lub usługi z dowolnego miejsca na świecie. Kolejny dodatek to Dedicated IP za $0.99. Dedykowane IP zapewnia większą kontrolę nad twoją osobowością online i zwiększa bezpieczeństwo twoich zasobów cyfrowych poprzez ich ograniczenie. Funkcja przekierowania portów jest przydatna, gdy chcesz uzyskać dostęp do podłączonych do Internetu urządzeń/usług z dowolnego miejsca na świecie. Ostatnim dodatkiem jest DDos Protection za $0.99. Dodatek ten blokuje nieuzasadniony ruch, dzięki temu nie masz spadku prędkości Internetu i opóźnień. Ochrona jest aktywna przez cały czas. Natychmiast po wykryciu ataku VPN chroniony DDoS natychmiast go zneutralizuje. VPN chroniony DDoS stanowi dodatkową warstwę ochrony dla graczy, którzy są regularnie atakowani przez cyberprzestępców i konkurujących graczy.
  Za usługi w PureVPN możesz zapłacić kartą kredytową Visa, MasterCard, American Express oraz PayPal.

  Co sądzisz o ofercie PureVPN?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś z PureVPN? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd serwisu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług PureVPN jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat PureVPN i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od PureVPN.

  PureVPN recenzja (2019): Szybki, dobry i tani dostawca usług VPN

  PureVPN
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o PureVPN

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy PureVPN jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o PureVPN. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje PureVPN?

  PureVPN działa głównie w kategorii Telekomunikacja, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na PureVPN . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.