NiezależnaOpinia

  Opinie Ivacy VPN

  O serwisie Ivacy VPN

  Serwis Ivacy VPN należy do firmy PMG Pte. Ltd, której siedziba mieści się 38 Beach Road #29-11 South Beach Tower Singapore w Singapurze.

  Oferta w serwisie Ivacy VPN

  W ofercie serwisu Ivacy VPN znajdziesz takie produkty: jak: VPN dla Windows, VPN dla Androida, VPN dla komputerów Mac, VPN dla iOS, rozszerzenie Chrome VPN, rozszerzenie Firefox VPN, rozszerzenie Edge VPN, VPN dla systemu Linux, VPN dla Xbox, dedykowane IP i przekierowywanie portów.
  Powody korzystania z Ivacy VPN.
  Ivacy VPN oferuje najnowocześniejsze funkcje, zapewniając ci spokój, którego potrzebujesz, aby mieć bezproblemową obsługę online z pełną prywatnością i anonimowością. Dzięki Ivacy VPN możesz połączyć się z jednym z ponad 1000 serwerów VPN z całego świata, aby ominąć wszelkie ograniczenia geograficzne i cieszyć się prawdziwą wolnością w Internecie. Funkcja Split Tunneling to funkcja dzielonego tunelowania Ivacy VPN, która umożliwia przesyłanie wybranego ruchu internetowego pod tunelem VPN. Łącz się z dowolnym serwerem Ivacy VPN uzyskasz większą szybkość Internetu z powodu braku ograniczania przepustowości przez dostawcę usług internetowych. Możesz łączyć się z publicznymi sieciami Wi-Fi bez obawy o włamanie z powodu nieprzeniknionego bezpieczeństwa i anonimowości. Jedną subskrypcję Ivansy VPN możesz używać z maksymalnie 5 urządzeniami jednocześnie w celu zapewnienia najlepszej ochrony. Funkcje Internet Kill Switch natychmiast zatrzymują Internet, gdy tylko wykryje, że połączenie zostało zerwane. Zapewnia to, że pozostaniesz prywatny przez cały czas.
  W ofercie są trzy plany subskrypcji. Jedne miesiąc za $9.95, siedmiodniowy okres próbny za $0.99 oraz plan roczny za $42.
  Za usługi oferowane przez Ivacy VPN możesz zapłacić kartą Visa, Master Card, American Express, Discover Network, JCB, Diners Club, a także PayPal, bitpay, Perfect Money, Alipay, clikandbuy, IDEAL, dotpay, Neosurf, ideal, necard oraz kryptowalutami.

  Co sądzisz o ofercie Ivacy VPN?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty Lacoste ? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy serwis jest łatwy w obsłudze? Czy korzystasz z aplikacji Ivacy VPN na Android lub IOS? Czy aplikacja jest łatwa w obsłudze? Jak oceniasz wygląd aplikacji? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Czy korzystasz z aplikacji Ivacy VPN na Android lub IOS? Czy aplikacja jest łatwa w obsłudze? Jaka jest jakość usług ofertowanych przez Ivacy VPN? Jaką wybrałeś/aś formę płatności? Jak szybki był czas realizacji Twego zamówienia? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Ivacy VPN.

  Ivacy VPN Review 2020 🔥 WHAT THEY DON'T TELL YOU...

  Ivacy VPN
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Ivacy VPN

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Ivacy VPN jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Ivacy VPN. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Ivacy VPN?

  Ivacy VPN działa głównie w kategorii Telekomunikacja, a dokładniej w Internet.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Ivacy VPN . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.