Yanosik

Wszystkie opinie

Yanosik

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Marek
Ynaosik sprzedaje narzędzia pomagające kierowcom, takim jak ja, spędzającym dużo czasu za kierownicą w sprawniejszym i bezpieczniejszym przemieszczaniu się po polskich drogach, które należą do najb...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Yanosik

  Ynaosik sprzedaje narzędzia pomagające kierowcom, takim jak ja, spędzającym dużo czasu za kierownicą w sprawniejszym i bezpieczniejszym przemieszczaniu się po polskich drogach, które należą do najbardziej niebezpiecznych w Europie. Yanosik działa na takiej zasadzie, że kierowcy w prosty sposób mogą informować o wypadkach, kontrolach policyjnych, przeszkodach na drodze w czasie realnym i dzięki temu są też o tym informowani. Urządzenie jest bardzo proste i nie wymaga odwracania uwagi od jazdy, w różnorodny sposób bazując na aktywności samych kierowców, usprawnia przemieszczanie się po kraju.  Gdyby nie Yanosik to bym już dawno nie miał prawa jazdy, taka prawda. Nawet jak byłem za granicą to czasem się odzywał, widać że swoi tu byli ;) Jeden z najlepszych wydatków w moim życiu. POLECAM!


Inni również oglądali