Yanosik

Wszystkie opinie

Yanosik

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Marek
Ynaosik sprzedaje narzędzia pomagające kierowcom, takim jak ja, spędzającym dużo czasu za kierownicą w sprawniejszym i bezpieczniejszym przemieszczaniu się po polskich drogach, które należą do najb...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Yanosik

  Ynaosik sprzedaje narzędzia pomagające kierowcom, takim jak ja, spędzającym dużo czasu za kierownicą w sprawniejszym i bezpieczniejszym przemieszczaniu się po polskich drogach, które należą do najbardziej niebezpiecznych w Europie. Yanosik działa na takiej zasadzie, że kierowcy w prosty sposób mogą informować o wypadkach, kontrolach policyjnych, przeszkodach na drodze w czasie realnym i dzięki temu są też o tym informowani. Urządzenie jest bardzo proste i nie wymaga odwracania uwagi od jazdy, w różnorodny sposób bazując na aktywności samych kierowców, usprawnia przemieszczanie się po kraju.  Gdyby nie Yanosik to bym już dawno nie miał prawa jazdy, taka prawda. Nawet jak byłem za granicą to czasem się odzywał, widać że swoi tu byli ;) Jeden z najlepszych wydatków w moim życiu. POLECAM!


Inni również oglądali

Logo Tom Tom

Tom Tom

1 opinie

O firmie Tom Tom TomTom International BV. – holenderskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją systemów nawiga...

Yanosik

Czy jesteś jedną z osób, które w samochodzie spędzają dużo czasu? Jeśli odpowiedź brzmi: “TAK”, to na pewno zdajesz sobie sprawę jak ważne jest bezpieczeństwo jazdy, a także nie masz ochoty marnować swojego cennego czasu stojąc w uciążliwych korkach. By zagwarantować sobie komfort w obu tych kwestiach, dobrze jest zrobić rozeznanie wśród narzędzi, takich jak na przykład aplikacje na telefon, które nam to umożliwią. Czy wiesz co jest najlepsze dla Ciebie? Warto przejrzeć możliwe opcje dostępne na rynku. Ta strona umożliwi Ci zapoznanie się z opiniami użytkowników dotyczącymi firmy Yanosik i pozwoli zadecydować, czy te narzędzia spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Opinie klientów, którzy mają już doświadczenie w użytkowaniu będą na pewno pomocne w ocenie wiarygodności firmy i jakości jej usług.

 

O Yanosiku
W 2008 roku narodził się pomysł stworzenia narzędzia pomagającego kierowcom spędzającym dużo czasu za kierownicą w sprawniejszym i bezpieczniejszym przemieszczaniu się po polskich drogach (które należą do najbardziej niebezpiecznych w Europie). Narzędzie to miało służyć założycielom firmy w ich podróżach autem, ale wkrótce okazało się, że w Polsce nie ma podobnego rozwiązania, które w różnorodny sposób bazując na aktywności samych kierowców, usprawnia przemieszczanie się po kraju. Około półtora miliona użytkowników miesięcznie korzysta z tej aplikacji, budując społeczność, która wzajemnie sobie pomaga uniknąć niebezpiecznych lub nieprzyjemnych zdarzeń. Od 2015 roku aplikacja powiązana jest z OpenStreetMap. Rozwój systemu przyniósł też ocenianie użytkowników na podstawie danych, jakie wprowadzają do aplikacji. Korzystający otrzymują też wiadomości oraz podziękowania za wkład w bezpieczeństwo innych na drodze.

 

Produkty i usługi Yanosika
Yanosik to system pomagający kierowcom oparty na społeczności użytkowników samochodów będących w podróży i informujących siebie nawzajem o możliwych problemach, niedogodnościach czy niebezpieczeństwach. Dzięki aplikacji i innym gadżetom firmy (oraz innym korzystającym w tym samym czasie użytkownikom) można dowiedzieć się o stałych i tymczasowych fotoradarach, kontrolach policji lub Inspekcji Transportu Drogowego oraz miejscach, gdzie takie kontrole często się odbywają. Yanosik informuje też o odcinkowych kontrolach prędkości i ma funkcje nawigacji. Najważniejszą jednak zaletą Yanosika jest informowanie o natężeniu ruchu na drogach oraz wypadkach i kolizjach, co może pomóc w wyborze alternatywnej trasy, by nie utknąć na długi czas w korku.

Yanosik jest do pobrania zarówno na Androida jak i iOS za darmo.  

 

Firma oferuje też niezależne urządzenia, które są tylko i wyłącznie do obsługi tego systemu. Dzięki nim kierowcy nie muszą się martwić o stan baterii w telefonie czy zużycie danych. Dostępne są one na stronie firmy wraz z innymi gadżetami takimi jak alkomaty, monitoring auta, uchwyty magnetyczne na szybę, czy lokalizatory kluczyków.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące Yanosika
Czy masz doświadczenie z Yanosikiem? Czy korzystasz z aplikacji wybierając się w podróż samochodem? Jak do tej pory ten system się sprawował? Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat Yanosika. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to produkt wart zainteresowania. Czy aplikacja jest przydatna? Czy można ufać informacjom uzyskanym dzięki niej? W jaki sposób pomaga Ci w trasie?  Czy są z nią jakieś problemy (np. czy się zawiesza lub wyłącza w czasie użytkowania)? Daj nam znać pisząc komentarz.