W.KRUK

Wszystkie opinie

W.KRUK

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Adrianna
Moja opinia nie dotyczy sklepu internetowego, ale jakości produktów i usług jakie oferuje W. KRUK. 1- kolczyki z perła na sztyft- perła wypadła ze srebrnej nasadki po kilku miesiącach. Reklamacja...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Moja opinia nie dotyczy sklepu internetowego, ale jakości produktów i usług jakie oferuje W. KRUK.
  1- kolczyki z perła na sztyft- perła wypadła ze srebrnej nasadki po kilku miesiącach.
  Reklamacja nie została uznana przez firmę, zaproponowali natomiast naprawę za opłatą ( ok 35 zł za jeden kolczyk, nie pamiętam ile dokładnie), zrezygnowana przystałam na te warunki. Na naprawę czekałam 2 miesiące (!). Naprawa polegała na przyklejeniu perełki do nasadki. Perła została przyklejona krzywo, klej jest widoczny nierówno na perle jak i na nasadce. Za opłacona naprawę w profesjonalnej firmie, po 2 miesiącach czekania spodziewałam się czegos więcej. W ten sposób, mogłam to zrobić sama we własnym domu w 2 min. po ok pół roku, perła znów wypadła
  2- złote kolczyki, ( z wybita na odwrocie 1.4 k), po 4 miesiącach zaczęły tracić barwę- krótko mówiąc W. Kruk sprzedaje pozłacane srebro jako złoto. Reklamacja nie została uwzględniona. Sklep twierdzi, że wina leży po moje stronie i jest to kwestia nieodpowiedniego o użytkowania – wg nich kolczyki odbarwiły się, przez kontakt z substancją chemiczną, co na marginesie jest największa bzdura jaką słyszałam- złoto nie odbarwia się “na srebrno”. Wspaniałomyślnie zaproponowali “darmowe czyszczenie” kolczyków w ramach usługi pielęgnacyjnej. Tu również cała operacja trwała ponad 2 miesiące, kolczyki wróciły do mnie “wyczyszczone”, czyli mówiąc wprost- pozłocone. Po pół roku, kolczyki znowu zmieniły barwę i przebija w nich srebro – jak to w produktach pozłacanych, a nie złotych.
  Załuję, że nie mogę dodać tutaj zdjęć wspaniałej “naprawy” kolczyków nr 1 i równie wspaniałego “czyszczenia” kolczyków nr 2.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...

Logo Banggood