NiezależnaOpinia

  Opinie Virtualo

  Virtualo to nowoczesna księgarnia internetowa specjalizująca się w sprzedaży książek elektronicznych w formie ebooków i audiobooków. W ofercie znajdziesz ponad 70 tysięcy tytułów w atrakcyjnych cenach, w tym premiery i bestsellery z czołowych polskich wydawnictw. Kryminały, thrillery, poradniki, literatura dla dzieci i młodzieży, powieści historyczne, fantastyka, literatura faktu, powieści obyczajowe, lektury szkolne czy literatura piękna – miłośnicy każdego gatunku znajdą w Virtualo coś dla siebie. Wybieraj spośród ebooków Remigiusza Mroza, Blanki Lipińskiej, Vincenta V. Severskiego, Jo Nesbo, Stephena Kinga, Aleksandry Marininy i innych. Virtualo oferuje ebooki w najpopularniejszych formatach: MOBI (przeznaczony na czytniki Kindle), EPUB (przeznaczony m.in. na czytniki PocketBook, KOBO, inkBOOK) oraz PDF, a także audiobooki w formacie mp3. Znajdziesz również ponad 12 tysięcy darmowych ebooków. Nie musisz mieć czytnika – ebooki można również czytać na smartfonie, tablecie czy komputerze. Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z ebooków i audiobooków znajdziesz w zakładce Pomoc. Czytając legalnie, wspierasz autorów i doceniasz ich pracę. Ebooki i audiobooki z Virtualo, w przeciwieństwie do plików pochodzących z innych nielegalnych źródeł, to gwarancja jakości. Oprócz puli darmowych ebooków, znajdziesz również darmowe fragmenty, ułatwiające podjęcie decyzji o dokonaniu zakupu. Virtualo prowadzi również działalność kulturalną oraz propagującą eczytelnictwo. Sklep publikuje wywiady z autorami, recenzje, informacje o premierach i bestsellerach. Uczestniczy w targach książki, przeprowadza badania rynku ebooków i audiobooków w Polsce oraz organizuje kampanie na rzecz eczytelnictwa, np. skierowane do osób starszych. Udowadnia, że ebooki i audiobooki są dobre dla każdego!

  W Virtualo kupuj najtaniej, wybieraj spośród szerokiej oferty

  Virtualo oferuje profesjonalnie przygotowane ebooki i audiobooki. Ogromny wybór: znajdziesz w Virtualo publikacje czołowych polskich wydawców oraz wydawnictw niszowych (w ich ofercie można znaleźć prawdziwe literackie perełki). Każdego dnia w sklepie pojawiają się nowe tytuły. Ofertę Virtualo znajdziesz też na Allegro. Książki elektroniczne nie posiadają tradycyjnych nosników (papier, CD, DVD, itp.). Czytając ebooki dbasz o środowisko. Większość książek audio jest przez Virtualo przetworzona i posiada dodatkowe zalety: jednolitą głośność, nazwy plików i tagi MP3 zawierają tytuł, autora i nazwę rozdziału. Ebooki są na ogół tańsze od tradycyjnych wydań papierowych o ok. 20%-30%. Ponadto Virtualo stara się codziennie zaskakiwać klientów dodatkowymi promocjami - rabaty na wybrane ebooki mogą sięgać nawet 60%-80%. Ceny promocyjne dotyczą zarówno znanych, bestsellerowych tytułów, jak i nowości.

  Księgarnia Virtualo – czytaj nowocześnie!

  Kupując w Virtualo, zyskujesz dostęp do ebooków i książek audio w ciągu zaledwie kilku minut. Nie musisz wychodzić z domu lub czekać na dostarczenie paczki. Usłyszałeś gdzieś o ciekawej książce? Przeczytałeś właśnie zachęcającą recenzję? Księgarnie są już pozamykane, a Ty pilnie potrzebujesz danej publikacji? W każdej z tych sytuacji, ebook znajdzie się błyskawicznie na Twoim komputerze, tablecie lub komórce. Nie tracąc czasu, możesz od razu przystąpić do lektury. Virtualo przyjmuje wszystkie najpopularniejsze formy płatności. Płatność za wybrane pozycje odbywa się za pośrednictwem serwisów eCard.pl, PayPal, przez przelewy internetowe większości banków oraz kart kredytowych i płatniczych. Zakupione książki przechowywane są na serwerach Virtualo. Zawsze masz do nich dostęp - z każdego miejsca na świecie, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie tracisz czasu i energii na przechowywanie i zabezpieczanie swoich mediów cyfrowych, Virtualo robi to dla Ciebie.

  Podziel się opinią!

  Czy korzystałeś już z usług Virtualo? Co sądzisz o ofertach tej firmy? Zostaw swoją opinię!

  Virtualo
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Virtualo

  Twoja opinia