Tensticker Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Tensticker

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

B
Borkowska
Zakup z TenStickers to była dla mnie przyjemność od początku do końca. Strona internetowa jest bardzo łatwa w obsłudze i pozwoliła mi szybko znaleźć dokładnie to, czego szukałem - naklejki na ścian...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Najwygodniejszy sposób na ozdobienie swoich ścian

  Zakup z TenStickers to była dla mnie przyjemność od początku do końca. Strona internetowa jest bardzo łatwa w obsłudze i pozwoliła mi szybko znaleźć dokładnie to, czego szukałem - naklejki na ścianę. Na moje szczęście, wybór wzorów okazał się bardzo szeroki i znalazłem idealną naklejkę do mojego pokoju. Kiedy zamawiałem naklejkę, miałem pewne obawy odnośnie sposobu przesyłki oraz aplikacji produktu. Ale wszystkie te obawy okazały się nieuzasadnione! Dostawa była ekspresowa (w ciągu 24 godzin!) a naklejka przyszla dobrze zapakowana i bez żadnych uszkodzeń. Sam proces aplikacji był również niesamowicie prosty - instrukcje są jasne i łatwe do zrozumienia, co sprawia że cały proces przebiega bez problemów. A wynik? Naklejka wygląda niesamowicie - nie ma śladów bańek powietrza czy brzydkich fastryg! Cieszę się, że ostatecznie wybrałem TenStickers ponieważ ich oferta jest bogata a jakość usług świetna.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...