Rajapack

Wszystkie opinie

Rajapack

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

1 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Aliexpress

Aliexpress

2 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Banggood

Rajapack

O sklepie Rajapack
Skep Rajapack jest własnością firmy Rajapack Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ulicy Działkowej 62, zarejestrowaną pod nr KRS 0000058815, NIP 8512530544.
Grupa RAJA, z ponad 65 letnim już doświadczeniem w branży, oferuje ponad 1 000 000 Klientom w Europie najszerszy wachlarz materiałów opakowaniowych. Obecna w 18 krajach europejskich z 25 oddziałami, Grupa RAJA jest liderem w Europie na rynku opakowań. W swojej ofercie ma ponad 200 000 produktów. 1 000 000 Klientów Grupy wywodzi się z różnych sektorów działalności od przemysłu do sektora usługowego. Swym zasięgiem obejmuje zarówno duże firmy, międzynarodowe korporacje, średnie i małe przedsiębiorstwa, jak i rzemieślników.

Oferta w sklepie Rajapack
W ofercie sklepu Tajapack znajdziesz między innymi: Produkty ekologiczne, Opakowania ozdobne, Opakowania dla e-commerce, Produkty marki RAJA, Produkty z nadrukiem, Taśmy pakowe z nadrukiem, Kartony z nadrukiem, Worki i torby z nadrukiem, Koperty z nadrukiem, Etykiety z nadrukiem. W Rajapack znajdziesz ponad 3000 produktów dostępnych od ręki: opakowania kartonowe, foliowe i papierowe, akcesoria do przechowywania, transportowania i zabezpieczania towarów, a także kartony, pudełka, tuby, i wiele innych rodzajów opakowań. W ofercie posiada również opakowania papierowe kartony do przeprowadzki, specjalne pudła archiwizacyjne na dokumenty, jak również ozdobne pudełka na prezenty. Rajapack to partner dla Twojego biura, dlatego oferuje różnego rodzaju artykuły biurowe, jak papier ksero czy produkty ułatwiające segregację i przechowywanie dokumentów. Każde zamówienie przygotowuje jeszcze tego samego dnia i dostarcza w ciągu 24 godzin. Przy zamówieniach od 700 zł netto – dostawa gratis.
Ponadto w sklepie znajdziesz kategorie: nowe produkty, wyprzedaż oraz ofertę urodzinowa.
Skep Rajapack umożliwia Ci dokonywanie płatności w następujący sposób: przelewem na rachunek bankowy Rajapack Sp. z o.o. w termie 14 dni od daty wystawienia faktury, przez pobranie gotówki przy odbiorze towaru, płatność online, kartą płatniczą, przedpłata na podstawie faktury proforma. Forma płatności podawana jest w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia. W przypadku płatności kartą kredytową, Twoja karta zostanie obciążona w momencie składania zamówienia, a nie w momencie otrzymania towaru.
W zależności od potrzeb, sklep proponuje różnorodne formy transportu i dostawy zamawianych produktów. Jeżeli Twoja firma posiada kilka oddziałów, dzięki specyfice dostawy do wielu filii, można odpowiednio zaplanować kolejne dostawy, w zależności od potrzeb każdej z placówek. Jeżeli zamawiasz dużo opakowań to stopniowa, regularna dostawa umożliwia optymalizację ilości magazynowanych artykułów. Jeżeli chcesz wybrać konkretny dzień dostawy, sklep zapewnia dostawę we wskazanym dniu roboczym, na terenie całej Polski bez ponoszenia dodatkowych opłat. Firmowy dział sklepu zajmujący się eksportem, zorganizuje bezpieczny transport zamówionych towarów do wszystkich miejsc na całym świecie. Aby uzyskać konkretną i szybką odpowiedź dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb, skontaktuj się ze specjalistami sklepu.
Zamówiony towar możesz odebrać w dedykowanym punkcie szybkiego odbioru towarów. Sklep oferuje dla wszystkich zamówień otrzymanych przed godzina 15:00 dostawę następnego dnia roboczego do godz. 12:00 oraz dostawę w sobotę.

Czy kiedykolwiek korzystałeś z Rajapack? 
Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Rajapack jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Rajapack i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Rajapack.