Petkarma.pl

Wszystkie opinie

Petkarma.pl

0% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Martyna
18:18Karmę zamówiłam 28.06.2021 a otrzymałam dopiero 12.07. Podają nie prawdziwe stany magazynowe. Na stronie skład karmy był opisany jako wolny od alergenów w tym pszenicy. Po otrzymaniu karmy oka...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Delinan normal

  18:18Karmę zamówiłam 28.06.2021 a otrzymałam dopiero 12.07. Podają nie prawdziwe stany magazynowe. Na stronie skład karmy był opisany jako wolny od alergenów w tym pszenicy. Po otrzymaniu karmy okazało się że zawiera pszenicę. Mój pies ma na nią ostrą alergię (krwawienie układu pokarmowego). Pracownica tłumaczyła się że tak podał producent, kłamiąc bo Delikan oficjalnie nie współpracuje z Petkarma. Po otrzymaniu informacji że wprowadzają konsumentów w błąd nie zmienili na stronie składu, dalej narażając życie ich pupili. Pani mailowo poinformowała mnie żebym wypełniła formularz zwrotu i odesłała karmę na swój koszt. Musiałam jej tłumaczyć że powinna to być reklamacja. W międzyczasie Delikan Polska wymienili mi karmę za darmo na bez zbożową. Po wszystkich kłamstwach odnośnie stanu magazynowego, składu karmy, i winy producenta nie usłyszałam nawet przepraszam. Stanowczo nie polecam zero kompetencji i kultury.


Inni również oglądali

Logo Banggood
Logo Aliexpress

Aliexpress

2 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo FERA.PL

FERA.PL

1 opinie

O firmie FERA.PL Sklep FERA.PL jest własnością firmy FERA Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antoniego Czechowa 36, 52-231 Wroc...

Logo krakvet

krakvet

1 opinie

O sklepie krakvet Właścicielem sklepu internetowego krakvet jest firma Center Zoo Spółka Z Ograniczoną Odpowi...