NiezależnaOpinia

  Opinie myloview

  Masz dosyć nudnego wystroju? Zastanawiasz się, jak powiększyć swoje małe mieszkanie, a brakuje Ci pomysłu? Trafiłeś pod właściwy adres – Myloview pokaże Ci, jak za pomocą ciekawych trików uzyskać wrażenie dodatkowych metrów. Rezultaty przejdą Twoje oczekiwania! Myloview to miejsce, zrodzone z pasji do pięknych wnętrz. W każdej przestrzeni drzemie ogromny potencjał – Myloview pomoże Ci go wydobyć! Możesz być pewien, że produkty Myloview są łatwe w utrzymaniu, i będą wzbudzać zachwyt przez długie lata dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

  Misja Myloview

  Myloview jest zespołem profesjonalistów, którzy kochają wnętrza. Idea marki opiera się na poszukiwaniu piękna, które mogłoby powstać w najbliższej człowiekowi przestrzeni – w domu, w pracy, w szkole. Myloview to tętniący pozytywną energią zespół doświadczonych profesjonalistów, które w swoich działaniach kierują się przede wszystkim pasją. Śledzą, szukają, podglądają światowe trendy w projektowaniu, ale również tworzą własne autorskie wzory. Dzięki Myloview Twoje wnętrza staną się naprawdę wyjątkowe. Myloview jest młodą firmą, która rozwija się w szybkim tempie. Międzynarodowy prestiż marki stale rośnie. Wysokiej jakości produkty Myloview są już dostępne w pięciu krajach – w Polsce, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Obecnie firma otwiera się również na rynek czeski, holenderski, szwajcarski, włoski, hiszpański, portugalski oraz brazylijski. W ten sposób Myloview chce odmienić jeszcze więcej salonów, pokojów, kuchni, łazienek, biur, gabinetów, szkół i przedszkoli.

  25 milionów wzorów do wnętrz od Myloview

  Zaufaj doświadczeniu i najnowocześniejszym technologiom Myloview. Do produkcji fototapet, obrazów, plakatów i naklejek Myloview wykorzystuje najlepsze, atestowane materiały oraz innowacyjną technologię druku, opracowaną przez Firmę HP. Stosowane przez Myloview tusze mają szeroką skalę kolorystyczną oraz umożliwiają w pełni bezwonny i bezpieczny wydruk, idealnie nadający się do wnętrz. Nie musisz się martwić o to, że kolory ulegną zniszczeniu lub szybko wyblakną, ponieważ tusze Myloview są odporne na działanie czynników, takich jak wilgotność, temperatura, promienie UV, uszkodzenia mechaniczne. Wydruki Myloview są oparte na naturalnych składnikach, więc mogą być wykorzystywane nawet w miejscach takich jak pokój dziecięcy, kuchnia, restauracja, przedszkole. Nie zanieczyszczają środowiska i są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Tusze lateksowe posiadają certyfikaty poświadczające ich proekologiczne właściwości, dzięki temu wydruki nie mają w składzie niklu i nie wymagają dodatkowej wentylacji. Dzięki najwyższej jakości oraz możliwości drukowania w wysokiej rozdzielczości drukarki firmy są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Ponieważ produkty Myloview powstają na zamówienie, realizacja odbywa się w ciągu 5 dni roboczych. Po złożeniu zamówienia otrzymasz od Myloview e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia oraz dane na temat szacunkowego terminu wysyłki. Zamówienia są wysyłane firmą kurierską, koszt wysyłki wynosi 15,99 PLN. W przypadku płatności za pobraniem, do kosztu dostawy doliczana jest kwota 5,00 PLN. W sklepie możesz wybrać najwygodniejsze dla Ciebie rozwiązanie płatnicze: przelew bankowy, transakcje PayPal, Dotpay.

  Zwrot i reklamacje

  Twoja satysfakcja jest dla Myloview najważniejsza! Firma dokładamy wszelkich starań, aby jej produkty wyróżniały się wysoką jakością i odpowiadały potrzebom licznych klientów. Jeśli dojdziesz do wniosku, że chciałbyś zrezygnować z zamówienia, w ciągu 365 dni od daty zakupu Myloview daje Ci możliwość zwrotu. Jeżeli po otrzymaniu przesyłki od Myloview wykryjesz wady techniczne produktu, takie jak niewłaściwy kadr, niewłaściwy rozmiar lub rodzaj materiału, poinformuj Biuro Klienta Myloview, wysyłając wiadomość na adres mailowy. W ciągu 10 dni roboczych otrzymasz od Myloview nowy produkt.

  Pozostaw swoją opinię!

  Miałeś okazję korzystać z usług Myloview? Czy skorzystałbyś z usług tej firmy ponownie? Wyraź swoją opinię na temat Myloview!

  myloview
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o myloview

  Twoja opinia