NiezależnaOpinia

  Opinie Miscota

  O sklepie Miscota

  Sklep Miscota jest własnością firmy MASKOKOTAS LOGISTICA S.L.U. CIF/VAT ES-B-65730111 mieszczącą się C/ De la Química, 9-23 (Poligono A7 Llinars Park), 08450 Llinars del Vallès - (Barcelona) w Hiszpanii.
  Miscota to firma stworzona przez osoby posiadające duże doświadczenie w świecie biznesu internetowego i branży e-commerce. Miscota współpracuje z najlepszymi producentami i hurtownikami karmy dla psów, zalecanej przez lekarzy wterynarii i specjalistów.
  W celu zapewnienia wysokiej jakości usług posiada solidną strukturę składającą się z biura, magazynu o powierzchni 3000 metrów. Sama karma dla psów w ich magazynie to ponad 1000 produktów.

  HAUL: SKLEPY INTERNETOWE (Xstrit fashion, Cndirect, Dressgal itp.)

  Oferta w sklepie Miscota

  W ofercie sklepu Miscota znajdziesz produkty dla psów: Karma dla psów,Tabletki odrobaczające, kontrola przeciwpchelna, Pielęgnacja futra, Akcesoria spacerowe, Transport i podróż, Smakołyki, Wypoczynek, Suplementy, Sport i zabawa, Pomoce treningowe, Ubrania dla psów, Pojemniki na żywność i wodę, Budy i klapy.
  Dla miłośników kotów w ofercie dostępne są: Pokarm dla kota, Sucha karma, Mokra karma, Pielęgnacja i dobre samopoczucie, Zabawki, Przekąski, Antypasożytnicze, Transport i podróż, Miski, dozowniki i pojemniki, Suplementy, Wypoczynek, Obroże, smycze i uprzęże, Budy i drzwiczki dla kota, Kocimiętka, słód, Pomoce treningowe.
  Dla małych zwierząt: Pasze i karmy, Siano, Przekąski, Suplementy diety, Żwirek i trociny, Higiena i czystość, Klatki i zabawki, Akcesoria do klatek, Zabawki, Smycze i uprzęże, Transport.
  W kategorii ptaki znajdziesz: Pokarm dla ptaków, Pokarm dla młodych, Przysmaki dla ptaków, Suplementy, Żwirek i trociny, Higiena i czystość, Klatki dla ptaków, Akcesoria do ptasich klatek, Dozowniki wody i karmniki, Zabawki.
  W dziale akwarystycznym dostępne są produkty: Pokarm, Ciepła woda, Słona woda, Zimna woda, Filtry i pompy, Oświetlenie, Akcesoria do akwarium, Dekoracja, Konserwacja, Konswerwacja roślin, Stawy.
  Dział gadów zawiera: Pokarm dla gadów, Pasze i karmy, Żwirek i trociny, Higiena i czystość, Pojemniki na żywność i wodę, Dekoracja, Grzałki, Narzędzia do badania wilgotności, Termometry i Higrometry.
  W kategorii konie znajdziesz produkty: jedzenie, owsianki, uzupełnienie jedzenia, Przekąski, Nasiona do sadzenia, Sprzęt jeździecki, Wyposażenie jeźdźca, Siodła, Higiena i pielęgnacja, Przeciwpasożytnicze i odstraszające, Ślusarstwo, Blok, Ogrodzenia i ogrodzenia, Łóżka, Zawody i treningi, Książki i DVD oraz Świat kucyków.
  Miscota oferuje następujące metody płatności: Karta płatnicza: kartą Visa, MasterCard, Maestro i American Express.
  Zamówiony towar jest dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  Co sądzisz o ofercie Miscota?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Miscota? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usługMiscota jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Miscota i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Miscota.

  Miscota
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Miscota

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Miscota jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o Miscota. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Miscota?

  Miscota działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Sklepy zoologiczne.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da Miscota com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!