NiezależnaOpinia

  Opinie Merg.pl

  Merg.pl to tysiące unikatowych produktów w ofercie sklepu. Odkryj nowe marki lub wybieraj z marek już sobie dobrze znanych. Merg.pl obsłużył już ponad 100 tysięcy klientów. Merg.pl dołożył wszelkich starań, aby zakupy w sklepie internetowym były tak proste jak to tylko możliwe. Skorzystaj z menu rozwijanego aby wybrać szukaną przez Ciebie kategorię. Wyniki możesz dodatkowo filtrować dzięki wielu parametrom lub po prostu wpisz słowo w wyszukiwarce, jeśli szukasz czegoś konkretnego.

  Proste i bezpieczne zakupy z Merg.pl

  Gdy już dodasz wybrane buty do wirtualnego koszyka na zakupy, jedyną rzeczą do zrobienia jest zdecydowanie w jaki sposób chcesz zapłacić za zakupy. Karty debetowe, kredytowe, PayPal, szybkie płatności internetowe, przelew bankowy lub płatność przy odbiorze. Wszystkie te formy płatności są przez Merg.pl akceptowane. Gdy zamówienie jest już złożone sklep wyśle Ci e-mail potwierdzający, który jest potwierdzeniem zakupu. Otrzymasz kolejną wiadomość gdy zamówienie zostanie wysłane. Ta wiadomość będzie zawierała numer przesyłki, dzięki któremu można sprawdzić gdzie znajduje się Twoja przesyłka. W momencie wysłania zamówienia sklep wyśle Ci również potwierdzenie SMS'em na Twój telefon. Standardowo czas realizacji zamówienia to 48 godzin (2 dni robocze). Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na stronach, Merg.pl kontaktuje się pocztą elektroniczną bądź telefonicznie z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 3 dni roboczych licząc od dnia wysłania przez sklep zamówienia. Termin otrzymania przesyłki = Czas realizacji zamówienia + Czas dostawy. Przesyłki dostarczane są Pocztą Polską oraz przez Paczkomaty zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych, firmą kurierską - zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z magazynu.

  Bezpłatna dostawa i darmowa wymiana

  Gdy Twoje zamówienie przekracza kwotę 199 zł to wysyłka jest darmowa. Merg.pl udostępnia szereg form dostawy: Kurier KEX, Poczta Polska, Paczkomaty. Wybierz najlepszą dla siebie formę dostawy i ciesz się wybranymi butami już dziś. Jeśli będziesz chciał wymienić buty na inny rozmiar lub fason, to wystarczy je do Merg.pl odesłać, a koszty ponownej wysyłki do Ciebie to sklep pokrywa. Jeśli chcesz porozmawiać z członkiem zespołu obsługi klienta, po prostu zadzwoń do Merg.pl. Linie są otwarte od 9 rano do 16 po południu, od poniedziałku do piątku. Możesz również wysłać do sklepu.

  Na czym polega procedura reklamacji towaru?

  Merg.pl prosi o kontakt mailowy, w którym powinno znaleźć się wyjaśnienie dotyczące powodu składania reklamacji, oraz swoje dane osobowe. Również Merg.pl prosi wysłać towar na fizyczny adres działu reklamacji. Wszystko łącznie prosi wysłać w paczce z butami. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za zasadną, wówczas Merg.pl zwraca koszty przesyłki jakie poniósł klient. Nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. Sklep nie odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć. Niezgodność towaru z umową może być zgłaszana do 2 lat od zakupu produktu. Reklamacji nie podlegają:

  - naturalne zużywanie się obuwia;

  - uszkodzenia mechaniczne;

  - uszkodzenia powstałe na skutek niewłaściwego używania obuwia oraz nieodpowiedniej konserwacji;

  - elementy ozdobne np. paski, guziki, gumki.

  Podziel się opinią!

  Czy masz wiedzę na temat Merg.pl? Zostaw opinię! Twoje informacje mogą pomóc potencjalnym klientom, planującym wakacje, w dokonaniu prawidłowego wyboru.

  Merg.pl
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Merg.pl

  Twoja opinia