NiezależnaOpinia

  Opinie Kolba

  O sklepie Kolba

  Właścicielem prowadzącym sklep internetowy Kolba jest Łukasz Matuszczak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą; PPHU KOLBA Matuszczak Łukasz z siedzibą w Będzinie.

  Oferta w sklepie Kolba

  Każdy z nas ma pasje, zamiłowania, każdy w inny sposób spędza swój wolny czas. Jedną z pasji związaną z militariami jest na pewno strzelanie z wiatrówki do wyznaczonego celu. Wiatrówki dostępne są bez zezwolenia, dla pełnoletnich osób. Posiadanie wiatrówki pozwala naprawdę miło spędzić czas w gronie bliskich czy przyjaciół. Zamiast wielogodzinnego siedzenia przed telewizorem, wyjście z wiatrówką w teren i strzelanie do celu może okazać się naprawdę wciągającym i pasjonującym zajęciem, które od kilku lat zyskuje coraz większe grono zwolenników.
  Broń czarnoprochowa to rodzaj broni palnej rozdzielnego ładowania, która zgodnie z Ustawą o broni i amunicji nie wymaga pozwolenia i rejestracji.
  W odróżnieniu od broni współczesnej wystrzelenie pocisku z broni czarnoprochowej jest efektem gwałtownego spalania czarnego prochu, który obecnie został całkowicie zastąpiony nitrocelulozowym prochem bezdymnym. Za broń czarnoprochową uważane są historyczne jednostki rozdzielnego ładowania wyprodukowane przed 1885 roku oraz jej współczesne repliki. Broń czarnoprochowa jest zazwyczaj ładowana odprzodowo za pomocą czarnego prochu, przybitki pełniącej funkcję uszczelniacza oraz toczonych kul o odpowiednim kalibrze. Jednakowo na zakup oraz posiadanie takiej broni nie jest wymagane pozwolenie, jednak nabycie czarnego prochu wymaga posiadania Europejskiej karty broni palnej, którą można uzyskać w WPA po złożeniu odpowiedniego wniosku oraz dowodu legalnego nabycia broni.
  Łatwa dostępność oraz przystępne ceny broni i akcesoriów zaowocowały dynamicznym rozwojem tej formy strzelectwa w Polsce, czego dowodem może być szacunkowa ilość blisko 250 tysięcy sztuk broni czarnoprochowej. W sklepie kolba znajdziesz popularne modele broni czarnoprochowej, kule, oraz niezbędne akcesoria.
  Nóż to jedno z najbardziej podstawowych narzędzi na świecie. Nie ma miejsca na świecie, w którym nóż byłby nieznanym narzędziem. Ostra krawędź tnąca była znana już w epoce kamienia łupanego, gdy ludzie pierwotni oprawiali upolowaną zwierzynę odłamkiem krzemienia, który do złudzenia przypominał prosty nóż. Ewolucja noża jest długa, która przebiegała od prostego ostrza, do pełnej gamy noży wykorzystywanych do różnych zadań. W ten sposób powstały pierwsze noże myśliwskie, noże bojowe o stałej klindze, czy w końcu współczesne noże składane, popularnie określane jako „folder”.
  Dla Twojej wygody sklep Kolba ma kilka metod płatności: BLIK, Kup zTwisto, płatności za pobraniem, kartą kredytową Visa, MasterCard, American Express, JCB, Diners Club, Maestro i Visa Electron.
  W sklepie Kolba jest możliwy zakup towarów w systemie ratalnym Santander Consumer Bank. Minimalna kwota kredytu to 100 zł. Jeśli jesteś zdecydowany na zakup ratalny, wybierz Santander Consumer Bank jako sposób płatności.

  Co sądzisz o ofercie Kolba?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Kolba? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Kolba jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Kolba i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Kolba.

  Jak reklamować sklep internetowy i ile będzie to kosztować?

  Kolba
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Kolba

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Kolba jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Kolba. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Kolba?

  Kolba działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Kolba . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.