Insight Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Insight

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

Z
Zawadzki
Insight to marka kosmetyków, która zaskoczyła mnie swoją jakością i składami. Poszukiwałam produktów naturalnych do pielęgnacji moich włosów i po przetestowaniu kilku marek trafiłam na Insight. Pie...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Insight- Naturalne i profesjonalne rozwiązania dla piękna Twoich włosów!

  Insight to marka kosmetyków, która zaskoczyła mnie swoją jakością i składami. Poszukiwałam produktów naturalnych do pielęgnacji moich włosów i po przetestowaniu kilku marek trafiłam na Insight. Pierwsza rzecz, która zwróciła moją uwagę, to fakt że została ona polecana przez fryzjerów. Zaufanie profesjonalistom w tej branży jest dla mnie kluczowe i dzięki temu mogłam wypróbować nowe produkty bez obaw. Spróbowałam kilka szamponów oraz odżywek z różnych serii dostępnych w ofercie Insigt, a każdy z nich był bardzo pomocny w uzyskaniu zamierzonych efektów - od nawilżenia po poprawienie elastyczności włosów. Wszystkie produkty były nie tylko naturalne ale też miały świetny aromat. Cechą szczególną marki jest dbałość o środowisko naturalne - butelki są wykonane przy użyciu tworzyw biodegradowalnych co dodaje im dodatkowego punktu ze strony osoby poszukującej produktu ekologicznego. Jeśli dążysz do zmiany podejścia do sposobu pielęgnacji twoich włosów lub używasz już kosmetyków naturalnych ale nie możesz znaleźć właściwej marki odpowiadającej Twoim potrzebom - polecam spróbować produktów marca Insight!


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerb Jeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w...

Logo VERDELAB

VERDELAB

2 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...