iBOOD

Wszystkie opinie

iBOOD

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo Banggood
Logo Redro

Redro

131 opinie

Uważasz, że wystarczy nieszablonowy, odpowiednio zakomponowany obrazek, by zaaranżować Å...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

iBOOD

Niezależnie ile mamy pieniędzy, każdy z nas lubi dobre okazje cenowe na mniejszą czy większą skalę. Każda zaoszczędzona złotówka jest tak naprawdę cenna i warto korzystać ze wszelkiego rodzaju promocji, zniżek i ofert, by móc zaoszczędzić jak najwięcej. Najbardziej odczuwalne oszczędności są przy większych wydatkach np. na samochód czy sprzęty AGD, ale nawet jak uda nam się zaoszczędzić 30 czy 50 złotych, to jest i tak pozytywne dla naszego budżetu domowego. Jest dużo stron internetowych oferujących kupony zniżkowe, niskie ceny i super okazje. Jedną z takich stron jest iBOOD. Być może warto skorzystać z oferty iBOOD i zaoszczędzić? Czy może już korzystałeś z tego serwisu? Czy produkty dostępne tam są warte ceny? Czy są trwałe? Czy musiałeś coś zareklamować? Czy przyjęto reklamację i otrzymałeś nowy produkt lub zwrot pieniędzy? Przeczytaj tu recenzje klientów, którzy dokonali zakupów w serwisie IBOOD. Pomoże Ci to zadecydować, czy produkty  dostępne w tym serwisie warte są Twoich pieniędzy.

O serwisie IBOOD
Główna siedziba iBOOD mieści się w Amsterdamie, a polski oddział jest w Poznaniu. Serwis działa na rynku polskim, holenderskim, belgijskim, austriackim, a także niemieckim. Nazwa serwisu iBOOD oznacza Internet's Best Online Offer Daily, czyli najlepsza internetowa oferta dnia. iBOOD otrzymał jedenaście razy z rzędu nagrody za najlepszą stronę internetową w kategorii e-commerce w Holandii. Towary oferowane i sprzedawane w iBOOD są fabrycznie nowe i część z nich ma gwarancję producenta. Część produktów w ofercie IBOOD może być fabrycznie odnowiona (po angielsku: refurbished), lecz opis produktu będzie zawierał taką informację. W przypadku towarów odnowionych fabrycznie, również część z nich ma gwarancję producenta. 

Oferta serwisu IBOOD
Serwis internetowy iBOOD zajmuje się oferowaniem korzystnych cenowo towarów z różnych kategorii. Działy wśród których można znaleźć okazje sięgające nawet 60 czy 80 procent obniżki względem oryginalnej ceny to: najnowsza oferta iBOOD, elektronika, dla domu, DIY, sport i moda, zapas, extra, fashion, dla dzieci. Aby dokonać zakupów trzeba mieć więcej niż 18 lat i zarejestrować się w serwisie. Zamówione produkty docierają do kupujących do 30 dni od złożenia zamówienia. Można płacić w serwisie na następujące sposoby: PayU, PayPal, Ingenico i karty płatnicze lub kredytowe. Produkty są dostarczane dzięki różnym kurierom w zależności od wielkości paczki i ilości produktów zamówionych przez danego klienta. Klienci mają 14 dni na odstąpienie od umowy. Aby otrzymać fakturę, należy utworzyć w serwisie konto biznesowe.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące serwisu IBOOD
Czy robiłeś zakupy w serwisie IBOOD? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usługi. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat serwisu IBOOD. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług serwisu IBOOD jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość jest adekwatna do ceny? Czy ta strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni użytkownicy mieli do powiedzenia na temat serwisu internetowego IBOOD. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.