Geers

Wszystkie opinie

Geers

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerbJeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w sprze...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...

Logo Banggood

Geers

Czy skorzystałeś z usług sklepu internetowego Geers? Kupiłeś wymagany produkt? Może czas na nowy aparat słuchowy? Sklep internetowy Geers może być rozwiązaniem dla Ciebie. Zobacz co ten sklep ma w ofercie. Znajdziesz tu szeroką gamę produktów do słuchu i nie tylko. Geers nie jest natomiast jedynym takim miejscem na sieci, więc z pewnością warto przeglądnąć opinie innych klientów na temat ich doświadczenia? Sprawdź czy to właśnie ten idealny sklep dla Ciebie czytając recenzje innych kupujących, którzy dobrze wiedzą o czym mówią. Naprawdę warto. 

 

O Geers
Firma działa od ponad 25 lat i oferuje ludziom cierpiącym na niedosłuch rozwiązanie, które pomagają z tym właśnie problemem. Mają 194 oddziałów, 80 punktów badań słuchu na terenie całego kraju, 430 dyplomowanych protetyków i co roku organizuje ponad 100 tysięcy bezpłatnych badań słuchu. Geers należy do Grupy Sonova. Siedziba firmy mieści się w Szwajcarii. Sonova jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań z obszarze ochrony słuchu. 

 

Produkty i usługi oferowane przez Geers
Gama produktów oferowana na stronie to między innymi aparaty słuchowe, baterie i akcesoria do aparatów słuchowych. Można wybierać spośród budzików, słuchawek i systemów FM. Znajdziesz tu nawet TV connectory i kopułki do aparatów. W dziale Akcesoria znajdują się filtry oraz akcesoria pielęgnacyjne. Na stronie głównej można kliknąć w test słuchu online, który umożliwia dokonanie wstępnej oceny słuchu. Wystarczą zaledwie 3 minuty. Test jest całkowicie bezpłatny i potwierdzi ewentualny ubytek słuchu. Wystarczy krok po kroku podążać za instrukcjami po kliknięciu “Wykonaj Test”. Potrzebna jest również para słuchawek i przedstawiciele rekomendują wykonanie testu w spokojnym otoczeniu. Po takim teście, można się umówić na wizytę u protetyka słuchu. Tu należy wpisać swoje dane osobowe i kontaktowe. Po wysłaniu formularza na umówienia wizyty, firma kontaktuje się telefonie z klientem. Na stronie znajdziesz też wiele artykułów na tematy dotyczące słuchu. Firma oferuje refundację Narodowego Funduszu Zdrowia. Na stronie dostępna jest też broszura i zakładka pod tytułem Tematy gdzie znajduje się wiele dodatkowych informacji. Nie spodobał Ci się zamówiony towar? Kieruj się do zakładki “Zwroty i reklamacje”. Tam wystarczy wypełnić formularz, aby odstąpić od umowy. Na odstąpienie klient ma 14 dni kalendarzowych od momentu doręczenia przesyłki. Aby skontaktować się ze sklepem, kieruj się do zakładki “Formularz Kontaktowy”. Można też skorzystać z opcji mediów społecznościowych. Potrzebujesz więcej inspiracji, kieruj się do zakładki Blog. Zapisując się do Newslettera, otrzymasz zniżki, informacje na temat promocji i wiele więcej. Wystarczy podać swój adres mailowy. Chciałbyś pracować dla , kieruj się do zakładki “Kariera” po więcej info. 

 

Komplementy, Skargi i porady dotyczące Geers
Czy skorzystałeś z usług Geers? Przekonałeś się czy to coś dla Ciebie? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego doświadczenia. Zakupiłeś apart słuchowy? W swojej recenzji uwzględnij wiarygodność firmy i informacje na temat łatwości użycia strony i co ważne, czy dotrzymywane są wszystkie obietnice? Jak oceniasz proces założenia konta? Miałeś okazję skorzystać z obsługi klienta? Czy byli pomocni? Czy towar jest dobrej jakości? Wszystkie opinie klientów są na wagę złota. Recenzje są niezwykle ważne ponieważ pomagają innym klientom w podjęciu decyzji o tym czy to właśnie ten sklep jest odpowiedni dla nich czy też nie. Na co czekasz. W trosce o innych, zostaw recenzję.