Geers Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Geers

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

P
Pawlak
Ostatnio miałem okazję skorzystać z usług GEERS i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowałem się na bezpłatne badanie słuchu, które odbyło się profesjonalnie i rzetelnie. Po uzyskaniu wyników, pracowni...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Profesjonalne doradztwo i wysokiej jakości produkty u przystępnych cen!

  Ostatnio miałem okazję skorzystać z usług GEERS i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowałem się na bezpłatne badanie słuchu, które odbyło się profesjonalnie i rzetelnie. Po uzyskaniu wyników, pracownik GEERS przedstawił mi różne opcje aparatów słuchowych, odpowiadając na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Wybrałem jeden ze średniej półki cenowej i nie żałuję swojego wyboru! Aparat jest świetnej jakości, działa sprawnie i pomaga mi znacznie lepiej usłyszeć dźwięki w codziennym życiu. Jest też bardzo wygodny przy noszeniu. Poza tym podobała mi się atmosfera sklepu - była przyjemna i niespieszna, a pracownicy byli uprzejmi oraz pomocni. Cieszę się również, że firma oferuje ochronniki słuchu - to ważne dla osób pracujących np. w hałaśliwych miejscach. Podsumowując: polecam GEERS każdemu potrzebującemu odpowiednich aparatów lub ochronników słuchu oraz profesjonalnego podejścia do sprawy.


Inni również oglądali

Logo TheStyle

TheStyle

1 opinie

Szukasz kosmetyków naturalnych i organicznych? Kosmetyków wyprodukowanych z surowców pochodzÄ…cych z kontrolowanych ...

Logo iHerb

iHerb

1 opinie

O sklepie iHerb Jeden z najpopularniejszych amerykaÅ„skich sklepów internetowych, który specjalizuje siÄ™ w...

Logo VERDELAB

VERDELAB

2 opinie

Verdelab to sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi. Verdelab dokłada wszelkich starań, aby sprzedawane produkty by&Ari...

Logo Intimina

Intimina

1 opinie

Czy wiecie, że ok. 1 na 3 kobiety w wieku powyżej 45 lat i 1 na 2 kobiety po 65 roku mają problem z nietrzym...