NiezależnaOpinia

  Opinie FotoForma

  FotoForma powstała w 2002 roku, z młodzieńczej pasji jej założyciela. Od 2007 roku stopniowo firma uzyskała większość liczących się na rynku autoryzacji wiodących marek fotograficznych. Dziś, dekadę później, FotoForma to specjalistyczny dostawca rozwiązań fotograficznych z wartością dodaną. Oznacza to, że nie jest jedynie dostawcą pudełek – oprócz prowadzenia sklepu, aktywnie działa na rynku fotograficznym, organizuje warsztaty i szkolenia, ma własny komis fotograficzny, prowadzi laboratorium usługowe i wspiera sprzętowo duże imprezy ogólnopolskie. Nie ma co ukrywać, fotografia to pasja FotoFormy, której oddaje się bez reszty.

  Oferta FotoFormy

  W sklepie FotoForma znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, by fotografować amatorsko lub profesjonalnie. Sklep oferuje m.in. aparaty cyfrowe, lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy, statywy, lampy błyskowe, statki powietrzne, kamery, aparaty profesjonalne, aparaty amatorskie, a także liczne akcesoria fotograficzne. Wychodząc naprzeciw modzie na fotografię analogową, w ofercie FotoFormy znalazły się także produkty Lomografia, repliki XIX-wiecznych obiektywów Petzval, słynne aparaty natychmiastowe Polaroid i Instaxy Fujifilm. FotoForma jest autoryzowanym partnerem najlepszych producentów aparatów i akcesoriów fotograficznych. Wśród partnerów FotoForma znajdują się Sony, Nikon, Pentax, Canon oraz Fujifilm. W sklepie FotoForma znajdziesz najlepsze produkty od partnerów, a także aparaty i akcesoria Sigma, Olympus, Tamron, Tokina, DJI, Panasonic i Samyang. Oprócz tego FotoForma oferuje również sprzęt uzupełniający Manfrotto, Quadralite, Meike, Genesis, Cokin, Irix oraz produkty marek ekskluzywnych: Leica, Zeiss oraz Voigtländer.

  Działalność FotoForma

  Działalność FotoFormy nie ogranicza się do zapewniania sprzętu profesjonalnym i amatorskim fotografom. Działa na znacznie szerszą skalę, tworząc zintegrowane oferty dla firm stomatologicznych i kosmetycznych, które potrzebują stałej i profesjonalnej dokumentacji stanu zdrowia pacjenta przed, po i w trakcie prowadzonego leczenia. Oprócz tego FotoForma dostarcza certyfikowany sprzęt fotograficzny policji, jednostkom wojskowym i służbom specjalnym, a także służbom leśnym, Straży Granicznej i wielu innym polskim służbom mundurowym. Od 2013 roku w sprzęt Canon sklep wyposaża fotoreporterów Legii Warszawa. Działalność FotoFormy obejmuje również prowadzenie specjalistycznego laboratorium fotograficznego Fotolab, w którym pomaga przygotować profesjonalne zdjęcia. Każdego roku organizuje wydarzenie pod nazwą „Wizje natury” dla specjalistów fotografii przyrodniczej oraz działa jako partner stowarzyszeń fotografów ślubnych.

  Reklamacje w FotoForma

  Jeśli jesteś Konsumentem, w przypadku gdy zakupiony u FotoFormy towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mailowy lub drogą pocztową na adres fizyczny. Reklamowany towar należy wysłać na adres FotoFormy. W związku z wadą możesz żądać:

  - wymiany rzeczy na wolną od wad,

  - usunięcia wady,

  lub złożyć oświadczenie o:

  - obniżeniu ceny,

  - odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.

  FotoForma odpowiada względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy. W przypadku, gdy kupującym jest konsument, a przedmiotem sprzedaży jest używana rzecz ruchoma, odpowiedzialność FotoFormy z tytułu rękojmi zostaje ograniczona do roku od dnia wydania rzeczy konsumentowi. Co do zasady reklamację możesz zgłosić w ciągu roku od zauważenia wady, ale czas na złożenie reklamacji nie może się zakończyć przed upływem okresu odpowiedzialności sprzedawcy. Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez FotoFormę Twojego zgłoszenia reklamacyjnego.

  Co sądzisz o ofertach FotoFormy?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  FotoForma
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o FotoForma

  Twoja opinia