Europ24 Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

Europ24

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

P
Patrycja
Kupiłem kilka produktów w sklepie internetowym Europ24 i jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia zakupowego. Strona internetowa była łatwa do przeglądania, a wszystkie produkty zostały opis...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rewelacyjna obsługa oraz garnki najwyżej jakości - opinia o Europ24

  Kupiłem kilka produktów w sklepie internetowym Europ24 i jestem bardzo zadowolony z mojego doświadczenia zakupowego. Strona internetowa była łatwa do przeglądania, a wszystkie produkty zostały opisane szczegółowo na stronie produktowej, co pomogło mi dokonać trafnego wyboru. Moje zamówienie zostało potwierdzone szybko po złożeniu i otrzymałem je jeszcze szybciej niż się spodziewałem. Garnki, które kupiłem, są wysokiej jakości i świetnie spełniają swoje zadanie podczas gotowania. Nadal korzystam z wielu innych produktów dostępnych na Europ24 i nigdy nie miałem żadnych problemów ze stroną ani samymi zakupami. Gorąco polecam Europ24 każdemu poszukującemu solidnych garnków oraz innych akcesoriów kuchennych.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...