dekoracjeirys Podziel się swoją recenzją i przeczytaj doświadczenia

Wszystkie opinie

dekoracjeirys

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Mazurek
Dekoracje Irys to sklep internetowy, którego produkty polecam każdemu miłośnikowi nowoczesnych i oryginalnych dodatków do wnętrz. Ich asortyment obejmuje szeroki wybór mebli, luster, zegarów oraz l...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakupy we wspaniałym sklepie dekoracyjnym!

  Dekoracje Irys to sklep internetowy, którego produkty polecam każdemu miłośnikowi nowoczesnych i oryginalnych dodatków do wnętrz. Ich asortyment obejmuje szeroki wybór mebli, luster, zegarów oraz latarni w różnorodnej stylistyce. Ostatnio zakupiłam tam piękny zegar ścienny o industrialnym charakterze. To był strzał w dziesiątkę! Znalazł on swoje idealne miejsce na ścianie mojego salonu i stanowi teraz nie tylko funkcjonalną ozdobę ale także punkt centralny pomieszczenia. Wprawdzie opakowanie było trochę przyciężkie do otwarcia, jednak po wyjęciu produkt okazał się bardzo dobrze zapakowany - niczego mu nie groziło podczas transportu. Obsługa klienta jest świetna: szybko odpowiadają na pytania mailowe oraz telefonowane. Zamówienie zostało u mnie dostarczone już po kilku dniach od złożenia zamówienia, co cieszy szczególnie gdy ktoś ma napięty harmonogram dnia codziennego. Jeśli szukasz stylowych detalI dla swojego domu albo chcesz podarować komuś prezent - Dekoracje Irys są odpowiednim miejscem dla Ciebie!


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Cafago

Cafago

1 opinie

O sklepie Cafago posiada ogromny asortyment. Sklep internetowy sprzedaje zabawki, zegarki, biżuterię, akcesoria sportowe i...

Logo Tomtop

Tomtop

1 opinie

Po raz kolejny szukasz produktu w Å›wietnej cenie? Prowadzisz biznes i chcesz sprowadzić masÄ™ produktów po ...